NARS w Polsce!

NARS w Polsce!

Doczekałyśmy się! Marka-Ikona wkrótce w Sephora!

NARS to kultowa marka dla każdej fanki makijażu. Nie znać jej - to grzech! NARS wyznacza trendy, zachwyca jakością produktów i luksusowym wyglądem opakowań. Czerń i mat oraz nazwisko twórcy - NARS to pierwsze, co zobaczysz i mam nadzieję dasz się pochłonąć dalej, aby odkryć mnóstwo pigmentu, świetną jakość, która uzależnia i jest czasem ostatnią deską ratunku, gdy potrzebujemy zrobić wrażenie wyglądem.

Francois Nars urodził się w południowej Francji. To dzięki matce Claudette NARS zrodziła się jego pasja do mody. Dzięki niej zdobył też pierwszą pracę jako asystent najbardziej znanych artystów makijażu w Paryżu. Ukończył prestiżową szkołę makijażu Carita w Paryżu, a w 1984 przeprowadził się do Nowego Jorku. Tam był znany ze swojej miłości do koloru i nowoczesnego stylu. Był częścią sławnego trio z fotografem Stevenem Meiselem i stylistą fryzur Oribem Canalesem. W latach ’80 i ’90 jego stylizacje były często publikowane w amerykańskim Vogue, włoskim Vogue i Elle.

Francois Nars bardzo szybko zdobył uznanie licznych projektantów mody jak Marc Jacobs. Doceniany był za umiejętność stworzenia idealnego looku modelek, który idealnie wpisuję się w historię i emocje, które chce przekazać projektant. Poprzez makeup Nars wyrażał głębię i niuanse indywidualnego charakteru modelki. Doceniają to m.in. Naomi Campbell i Linda Evangelista.

NARS jest perfekcjonistą. Niezadowolony z jakości produktów, którymi się posługiwał, postanowił stworzyć własną kolekcję w 1994. Stworzył linię idealną. Jego talent doceniły gwiazdy, jak: Madonna, Sharon Stone, Lauren Hutton, Michelle Pfeiffer, Isabella Rossellini, Angelica Huston i Catherine Deneuve.

Kosmetyki NARS od września zagoszczą w wyznaczającej trendy Perfumerii Sephora.

Na co powinnaś zwrócić uwagę?

NARS Orgasm Blush – Róż do policzków

Kiedy w roku 1999 François Nars stworzył swój ikonowy róż do policzków, wywołał niesamowitą sensację, która doprowadziła do powstania licznych inspirowanych nim produktów, niezliczonych nagród i pozycji nr 1 w kategorii najlepiej sprzedającego się w Stanach Zjednoczonych różu do policzków.

NARS w Polsce!

NARS Copacabana, Sidari Beach Sculpting Multiple

Ikonowy wielozadaniowy produkt NARS dociera do dwóch miejsc jednocześnie. Ciemniejsze odcienie z łatwością się rozprowadzają, tworząc kontur podkreślający naturalną rzeźbę twarzy. Jaśniejsze cienie nanoszą delikatny kolor, który rozświetla najwyższe partie twarzy. Oba odcienie nakładać można na oczy, usta i policzki.

NARS w Polsce!

Ikonowe pomadki

Jedno pociągnięcie ust pomadką Audacious Lipstick pozostawia trwały, spektakularny efekt, w pięciu najmodniejszych, nowych odcieniach. Idealnie. Przez całą noc.

NARS w Polsce!
  • No video selected.