NARS Jesień 2016

NARS Jesień 2016

Wywiad z François Narsem

Czy mógłbyś opisać paletę kolorów na Jesień 2016?

Paleta jest stonowana i ciepła a tekstury są połyskliwe i opalizujące lub całkowicie matowe. Kolory i tekstury przypominają zamsz, co uważam za bardzo świeże i nowoczesne. Czerwone usta równoważą delikatniejsze odcienie na powiekach i policzkach - sygnalizują nadejście jesieni.

Co stanowiło Twoją inspirację do zdjęć z kampanii?

Pam Grier w filmach z lat 70-tych takich, jak: Coffy i Foxy Brown. Bohaterki, które grała w tych filmach były silne i asertywne a jej styl był mocny ale jednocześnie nigdy nie był ciężki. Zamiast intensywnego koloru, jej makijaż był bardziej naturalny. Poprzez konturowanie na policzkach i bardziej naturalną paletę, kampania nawiązuje do tych bohaterek i lat.

Dlaczego wybrałeś Ayę Jones do zdjęć kampanii?

W chwili, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Ayę, pomyślałem: ta dziewczyna jest niesamowita. Od razu wiedziałem, że chcę zaprosić ją do kampanii. Jest piękna, oczywiście, ale również uosabia międzynarodowego ducha – urodzona w jednym kraju, wychowana w drugim, pracująca wszędzie. Uwielbiam ten aspekt wielokulturowości i przygody, ideę bycia obywatelem świata.

Jakie są Twoje ulubione produkty i odcienie kolekcji?

Uwielbiam Contour Blush. Tworzy naprawdę naturalny efekt i dodaje twarzy wyrazu oraz Velvet Matte Eyeliner ze względu na jego fantastyczną konsystencję. Cudownie się nakłada i bardzo łatwo rozprowadza na powiece. Zawsze używałem eyelinera jako bazę pod pudrowe cienie do powiek a ten ołówek jest do tego idealny. A ponieważ od zawsze uwielbiam czerwone usta to również Velvet Matte Lip Pencil w odcieniu Infatuated Red.

  • No video selected.