Mój sekret? Promienny MAT.

Mój sekret? Promienny MAT.

Nowy podkład od Givenchy: Matissime Velvet.

AKSAMITNY PODKŁAD, KTÓRY ROZŚWIETLA MAT
Marka Givenchy stworzyła innowacyjny podkład, który  potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym standardom i podejmuje każde wyzwanie. Nowe ujęcie współczesnego makijażu i urody. Nowy podkład Velvet Matissime, który powstał z inspiracji zmysłowym w dotyku aksamitem, kompletnie zmieni nasze wyobrażenia o matowym makijażu.
Niezależnie od tego, czy jest w formie fluidu, czy kompaktu – nowy podkład gwarantuje kobietom o skórze normalnej i mieszanej, długotrwałe matowe wykończenie i niezrównywany blask, który rozświetli ich twarze aurą w stylu couture, aplikacja po aplikacji.  
Ponieważ tworzenie matowego podkładu przypomina kwadraturę koła, Nicolas Degennes wykorzystał swą rozległą i unikatową wiedzę w tej dziedzinie, aby opracować skuteczną formułę dla tych wszystkich kobiet, którym zależy na doskonałości. Sięgnął po naturalne składniki i nowoczesne tkaniny Couture, by uzyskać efekt godny swojej wizji: nowy podkład, który niesie obietnicę wyrównanej, aksamitnej cery – przez cały dzień. Do tego dziesiękrotnie zwiększa naszą pewność siebie.

AKSAMIT
W świecie mody Couture istnieje pewna fascynująca tkanina, która potrafi zarazem pochłaniać i odbijać światło: jest nią  aksamit. Czy można odtworzyć jej wyjątkowe wykończenie na powierzchni skóry? To było prawdziwe wyzwanie! Uzyskać takie wykończenie makijażu, które jest matowe, ale niepozbawione blasku, wyrównane, ale niedostrzegalne, trwałe, lecz komfortowe… A wszystko to w lekkiej, delikatnej i zwiewnej formule, która pięknie rozświetla cerę! Właśnie tak wyobraził sobie to Nicolas Degennes. Oto podkład, który obiecuje nam matowe wykończenie i łagodzi rysy twarzy, retuszuje linie i nierówności, podczas gdy jego pigmenty wyrównują koloryt skóry, korygując drobne nieregularności pod półprzeźroczystym woalem.
ZALETY ROŚLIN
Aby stworzyć ten majstersztyk, marka Givenchy wyselekcjonowała i misternie skomponowała najszlachetniejsze składniki ze świata przyrody i technologii, aby regulować sebum i zapewnić matowe wykończenie, mając stale na uwadze wygląd powierzchni skóry. Olej z nasion czarnego kminu naturalnego pochodzenia, znany również jako olej faraonów, stosowany był w starożytnym Egipcie jako panaceum na wszelkie dolegliwości. Marka Givenchy wybrała go ze względu na jego właściwości oczyszczające. Ekstrakty z imbiru, krwiściągu i cynamonu w podkładzie płynnym mają właściwości ściągające, dzięki czemu wspomagają matujące działanie formuły, ściągają pory i sublimują strukturę skóry. Lekkie i zwiewne mikrokuleczki krzemionki tworzą sieć mikrokanalików, które pochłaniają wilgoć i nadmiar sebum. Mają również działanie lekko korygujące, dzięki czemu nadają makijażowi aksamitne i półprzejrzyste wykończenie, jednocześnie pozwalając skórze swobodnie oddychać. I wreszcie pigmenty, idealnie dopasowane do różnych karnacji, pokryto aminokwasami, dzięki czemu trwale nadają skórze wyrównany koloryt. Makijaż przypomina woal naturalnego blasku na skórze.

WIDOCZNIE MATOWY 
Matissime Velvet udoskonala strukturę skóry, nie zatykając przy tym porów. Delikatnie retuszuje niedoskonałości i zapewnia cerze promienny, aksamitny wygląd. Podkład dostępny jest w dwóch eleganckich i niezwykle praktycznych konsystencjach. Nie będzie można się bez nich obyć!
PODKŁAD WE FLUIDZIE
Imponująco masywny szklany flakon ozdobiono legendarnym motywem Couture – ćwiekiem. Gwarantowana lekkość, blask i działanie matujące w sześciu odcieniach*: Nr 1 Mat Porcelain, Nr 3 Mat Sand, Nr 4 Mat Beige, Nr 5 Mat Honey, Nr 6 Mat Gold, Nr 7 Mat Ginger.

Dostępne w perfumerii Sephora.

  • No video selected.