MAKIJAŻOWA REWOLUCJA W SEPHORA

Innowacyjne, sprytne produkty, które zmieniają nasze przyzwyczajenia – to właśnie to, co lubimy najbardziej w nowinkach makijażowych. Sephora uwielbia rewolucje, kocha design i kolory, czego efektem są produkty nowej generacji już dostępne w perfumeriach sieci!

Rouge Infusion – atrament do ust

Od dwóch sezonów, obowiązuje mocne podkreślenie ust jako ważny akcent w makijażu. Należy jednak pamiętać, że muszą zostać one bardzo starannie umalowane by wyglądały zjawiskowo. Przy pomocy nowego atramentu do ust efekt „wow” mamy gwarantowany. Jego mocno napigmentowana formuła oraz niewiarygodnie lekka konsystencja bez efektu „mazania”, sprawia, że nowy produkt jest praktycznie niewyczuwalny na ustach i jednocześnie bardzo trwały – utrzymuje się aż do 10 godzin! Dodatkowo możemy stopniować intensywność makijażu. Jedna warstwa da subtelny efekt w sam raz do pracy, dwie – to bardziej wyrafinowany, randkowy look, natomiast trzy gwarantują intensywny, imprezowy look!

Rouge Infusion – atrament do ust (56,00 pln)

 

 

 Upside Down Mascara – nowy tusz do rzęs do stosowania w nietypowy, rewolucyjny sposób!

To kolejny produkt nowej generacji. Prawdziwy tusz 360°, przy pomocy którego uzyskamy jednocześnie wymarzoną objętość, podkręcenie i wydłużenie rzęs. Dzięki innowacyjnej, podwójnej szczoteczce, uzyskujemy trzy efekty makijażu i trzy sposoby użycia w jednym produkcie!

Upside Down Mascara (86,00 pln)

 

Zarówno szminkę-atrament jak i wyjątkowy tusz do rzęs można już wypróbować i kupić w perfumeriach Sephora. Przyjdź i odkryj produkty nowej generacji marki Sephora!

 

  • No video selected.