Hoola, to Twój nowy pomocnik sezonu bikini!

Hoola, to Twój nowy pomocnik sezonu bikini!

Nowa linia na lato od Benefit.

Znasz już naszego sprzymierzeńca w walce o opaleniznę godną królowej plaży ?

Hoola, to Twój nowy pomocnik sezonu bikini.

Żegnajcie samoopalacze….Nie będziemy tęsknić za waszymi wadami..

Nasz nowy brązujący żel do ciała czyni cuda ! Dzięki nie wymagającemu użycia dłoni aplikatorowi oraz lekkiej żelowej konsystencji Hoola Zero Tan Line zapewni Ci naturalną i piękną opaleniznę. Żegnajcie ślady, zacieki i plamy. Witaj seksowna opalenizno!

Formuła utrzymuje się aż 12 godzin, nie ściera się, nie brudzi ubrań i nie zostawia widocznych linii. Dodatkowo delikatnie pachnie słoneczną plażą. Wykorzystaj te 12 godzin, najlepiej w negliżu!

Sposób użycia : Złocista opalenizna już w kilka sekund po aplikacji ! Bonusowo, w trakcie aplikacji stopniowo uwalnia się zapach słonecznej plaży…

Delikatna zdrowa opalenizna: Za pomocą ukrytej w zakrętce gąbeczki zaaplikuj wyciśniętą z tubki porcję żelu ( bez użycia palców złotko!). Wmasuj kosmetyk kolistymi ruchami w ramiona, plecy i nogi.

Bursztynowa opalenizna: Zaaplikuj za pomocą gąbeczki żel na całe ciało. Dla jasnej karnacji jedna warstwa wystarcz. Jeśli jednak pragniesz głębszego koloru, zaaplikuj żel ponownie po wyschnięciu pierwszej warstwy.

Hoola Zero Tan Lines jest idealny aby delikatnie podkręcić kolor ciała przed imprezą, randką lub planowanym negliżem ;)

Pssst….W połączeniu z Dew the Hoola oraz klasycznym bronzerem Hoola stworzysz boski efekt Hawajskiej opalenizny !

Wyłącznie w perfumeriach Sephora.

  • No video selected.