BOBBI BROWN Eye Shadow Shade Extension

Dostępne w wybranych Perfumeriach Douglas

Super efektowne, odbijające światło i połyskujące

" Odrobina połysku błyskawicznie przeobraża

każdy makijaż w bardziej wyjątkowy."

Nowa kolekcja cieni do powiek Bobbi Brown

Zainspirowana prośbami fanów, jak i wizażystów, Bobbi udoskonala swoją kolekcję cieni do powiek, aby stworzyć jak najbardziej różnorodną paletę kolorów, pasującą dla każdej tonacji skóry. W kolekcji znajdują się 24 nowe cienie, w matowych, metalicznych, mieniących się i błyszczących formułach, dzięki czemu kobiety mają do swojej dyspozycji większy wybór barw i tekstur.

Dodatek: Każdy mieszczący się w foremnym, zamykanym od góry kompakcie cień może być stosowany osobno lub można umieścić go w poręcznej dopasowywanej palecie (sprzedawanej osobno). Idealne dla kobiet w biegu.

 

 

 

Sparkle Eye Shadow

Unikalna, lekka jak powietrze formuła od Bobbi utrzymuje się na powiekach do 8 godzin, nie osadzając się w załamaniu powieki i nie blednąc. Zawierająca połączenie wielowymiarowych mieniących się perełek i brokatu formuła, błyskawicznie rozświetla oczy dzięki czystemu, połyskującemu kolorowi. Ten niezwykle lekki pudrowy cień gładko i bez trudu rozprowadza się na powiece. Odcienie: Silver Moon, Ballet Pink, Mica, Sunlight, Cement, Taupe, Pebble, Silver Lilac, Smokey Quartz, Allspice, Baby Peach.

Sugerowana cena detaliczna: 132 zł.