Balmain Linia pielęgnacyjna

Balmain Linia pielęgnacyjna

Poznaj produkty Balmain z linii pielęgnacyjnej.

Pielęgnacja podstawowa kolekcja Balmain to trzy główne linie: nawilżająca, zwiększająca objętość i linia rewitalizująca, które przygotowują włosy do stylizacji.

LINIA NAWILŻAJĄCA

Linia nawilżająca Balmain Paris Care: wysoce odżywcza pielęgnacja włosów naturalnych lub po koloryzacji. Wzbogacona czystym organicznym Olejem Arganowym rewitalizuje, chroni, zapewnia naturalny blask elastyczność. Wolna od parabenów. Nawilżającą linię wzbogacono w najlepsze składniki, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Osłona przed UV chroni włosy przed promienio­waniem i wzmacnia trwałość koloru. Potęgu­je wyrazistość odcienia włosów po koloryzacji, nadaje blask. Prowitamina B5 działa wzmac­niając zatrzymywanie wilgoci we włosach, ich elastyczność i plastyczność. Koi podrażnioną i wrażliwą skórę głowy, zmiękcza włosy i na­daje im intensywny blask. Ekstra dawka wita­miny B zagęszcza włosy i stymuluje ich wzrost.

Moisturizing Shampoo

Głęboko nawilżający szampon wzbogacony czystym organicznym Olejem Arganowym. Dla wszystkich włosów, także po zabiegach fryzjerskich. Wzmacnia, dodaje blasku, pomaga zdyscyplinować włosy.

Moisturizing Conditioner

Nawilżająca odżywka. Rewitalizujący i odżywczy balsam, wzbogacony czystym Olejem Arganowym. Naprawia, wzmacnia i chroni włosy i ich kolor, zawiera filtry termalne i UV. Wolna od parabenów.

Repair Mask

Intensywnie naprawcza maska do włosów, wzbogacona czystym organicznym Olejem Arganowym. Odbudowuje uszkodzenia spowodowane nadmiarem zabiegów fryzjerskich, pozostawia włosy miękkie, lśniące i łatwiejsze w układaniu. Wolna od parabenów.

LINIA ZWIĘKASZAJĄCA OBJĘTOŚĆ

Linia zwiększająca objętość, Volume to luksusowa i łagodna linia dla wszystkich rodzajów włosów. Dodaje włosom objętości, pozostawia je pełniejsze, lśniące. Cała linię można stosować codziennie. Wolna od parabenów i siarczanów.

Volume Shampoo

Szampon Balmain zwiększa objętość, pozostawia włosy pełniejsze i lśniące. Lekka formuła, wolna od parabenów i siarczanów.

Volume Conditioner

Odżywka Balmain odżywia i pielęgnuje włosy. Zwiększa objętość, pozostawia włosy pełniejsze. Lekka formuła wolna od parabenów i siarczanów.

Leave-in conditioning spray

Doskonały spray odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów. Pielęgnuje włosy i skórę, wygładza łuski włosów. Zawiera ochronę UV. Dodaje objętości, pielęgnuje włosy przez cały dzień.

Dry Shampoo

Suchy szampon. Unikalna formuła zawiera niewidoczny mikro puder, który odświeża przetłuszczone i pozbawione formy włosy. Absorbuje nadmiar sebum tuż przy skórze, poprawia teksturę i objętość, bez obciążania włosów.

LINIA REWITALIZUJĄCA

Dodatkowo do luksusowej linii pielęgnacyjnej, Balmain Hair stworzyło linię rewitalizującą, intensywnie naprawczą, dla suchych i zniszczonych włosów lub poddanych nadmiarowi zabiegów fryzjerskich.

Linia Revitalizing wzbogacona jest dobroczynnym działaniem witaminy E, aby stymulować i rewitalizować włosy od wewnątrz, w witaminę F, aby pielęgnować skórę głowy, i witaminę P, aby naprawiać i wzmacniać włókna włosów oraz odżywiać każde pasmo od korzeni. Włosy są gładkie i miękkie w dotyku, dzięki dodatkowi kaszmiru i jedwabiu.

Revitalizing Shampoo

Szampon rewitalizujący o doskonałej formule, która delikatnie myje suche i zniszczone wło­sy. Nawilża, odżywia i odbudowuje włosy od wewnątrz, zapewnia optymalne odżywienie dzięki witaminom E, F, P. Wolny od parabenów.

Revitalizing Conditioner

Odżywka rewitalizująca to podstawowa, lekka i odżywcza pielęgnacja dla suchych i zniszczonych włosów. Formuła odżywki, bogata w witaminy E, F i P przywraca witalność włosom, nie obciążając ich. Wolna od parabenów i siarczanów.

Revitalizing Mask

Maska rewitalizująca zapewnia włosom suchym i zniszczonym odżywienie jakiego potrzebują oraz intensywnie naprawcze działanie. Wzmacnia i odbudowuje włosy, od wewnątrz. Wolna od parabenów i siarczanów.

Linia Balmain Care Line dostępna w wybranych perfumeriach Douglas, oraz online: www.douglas.pl

  • No video selected.