Balmain Linia do stylizacji

Balmain Linia do stylizacji

Poznaj produkty Balmain z linii do stylizacji.

Silk Perfume

Jedwabne perfumy o lekkiej formule zawierającej najwyższą koncentrację sygnaturowego zapachu Balmain Hair Couture. Nie zawierają alkoho­lu, dzięki czemu Silk Perfume pozostaje prepa­ratem odżywczym o działaniu naprawczym na suche, uszkodzone i łamliwe włosy. Chroni także przed zewnętrznymi czynnikami pozostawia­jąc włosy gładkie i nawilżone. Można stosować przeciwko splątywaniu włosów lub jako spray wykończeniowy, dla intensywnego blasku.

Silk Perfume Vaporizer

Stworzony specjalnie dla Silk Perfume, aby wszystkie kobiety mogły doświadczać na własnych włosach luksusu paryskiej pielęgnacji, Silk Per­fume Vaporizer łatwo jest założyć na flakon, by rozpylać delikatną mgłę o idealnym zasięgu.

Argan Moisturizing Elixir

Eliksir odżywczy wzmocniony Jedwabnymi Proteinami i Olejem Arganowym, wnika głęboko, przywracając włosom połysk i gładkość rozdwojonym końcówkom. Idealna dla suchych, łamliwych i zniszczonych włosów lekka i nietłusta formuła przekształca włosy matowe i pozbawione witalności w zdrowe, gładkie i lśniące.

Session Spray Strong

Spray o ultra delikatnej formule, która zapewnia mocne utrwalenie bez obciążania włosów lub ich usztywniania. Nasączony Jedwabnymi Proteinami i Olejem Arganowym, odporny na wilgotność, chroni przed UV oraz czynnikami zewnętrznymi. Odżywia suche i uszkodzone pasma włosów od korzeni po końcówki. Przeciwdziała puszeniu się, pozostawia super gładkie wykończenie. Zapewnia błyskawiczny blask i objętość, efekt jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Session Spray Medium

Zapewnia długotrwałe utrwalenie bez obciąża­nia ani usztywniania, pozostawia włosy elas­tyczne i gotowe na poprawki lub nową stylizację. Nasączony Jedwabnymi Proteinami i Eliksirem Arganowym, odporny jest na wilgotność i chro­ni przed UV oraz czynnikami zewnętrznymi. Odżywia suche, uszkodzone pasma od korzeni po końcówki. Przeciwdziała puszeniu się, pozostawia gładkie wykończenie, łatwy do wyczesania z włosów. Pozostawia luksusowy zapach.

Volume Mousse Strong

Pianka, idealna do utworzenia miękkiej, długotrwałej objętości i tekstury, przy jednoczesnym odżywieniu każdego pas­ma. Nie obciążająca formuła łączy Proteiny Jedwabiu i Eliksir Arganowy, aby pielęgnować i naprawiać suche, zniszczone włosy, nadając im jednocześnie imponującą objętość i definiując styl, bez elektryzowania. Można stosować przed suszeniem lub wetrzeć w końcówki włosów, dla efektu naturalnych fal.

Texturizing Salt Spray

Lekki spray, nasycony solą morską tworzy efekt roztrzepanych włosów, nadaje uczesaniu objętość i teksturę. Definiuje stylizację, pozostawia­jąc elastyczne utrwalenie pod kontrolą, a odporna na wilgotność sól morska potęgu­je objętość wzmacniając i chroniąc każde pasmo. Można wetrzeć spray w końcówki włosów, aby dodać uczesaniu objętości i dynamiki.

Texturizing Volume Spray

Spray teksturyzujący, stworzony, by trwale dodawać objętości i tekstury stylizacji. Lekka for­muła łączy Proteiny Jedwabne i Eliksir Arganowy, pielęgnuje i naprawia suche, zniszczone włosy, nadając im jednocześnie imponującą objętość i definiując stylizację. Można spryskiwać wilgotne lub suche włosy, dla błyskawicznego uniesienia u nasady imocnego utrwalenia.

Pre Styling Cream

Krem do stylizacji. Formuła przeciwko pusze­niu się wygładza i kontroluje włosy. Nasycony Jedwabnymi Proteinami i Eliksirem Arganowym lekki krem definiuje stylizację, zapewnia elastyczne utrwalenie, dodaje tekstury, redukuje czas susze­nia, pozostawia włosy jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Można stosować codziennie na suche lub wilgotne włosy.

Matt Paste

Matująca pasta: tekstura i zdefiniowanie stylizacji, długotrwałe i elastyczne utrwalenie, możliwość wykreowania wymarzonego efektu bez obciążenia włosów. Pastę, o formule na bazie wody, moż­na nakładać na wilgotne lub suche włosy, dla większej objętości i trwale matowego wykończenia stylizacji. Łatwa do zmycia wodą. Dla mężczyzn i dla kobiet.

Matt Clay Strong

Matująca glinka: silne utrwalenie, łatwa stylizac­ja, która pozostanie sucha i gotowa na poprawki przez cały dzień. Idealna dla mężczyzn i dla kobiet, zawiera połączenie Jedwabnych Protein i Eliksiru Arganowego. Wygładza puszące się lub umykające pasma, dodaje włosom tekstury, utrwalając na dłu­go stylizację i pozostawia matowe wykończenie. Pachnie sygnaturowym zapachem Balmain Hair Couture, chroni suche i łamliwe włosy przed uszkodzeniami przez czynniki zewnętrzne.

Shine Wax

Wosk nabłyszczający: tekstura i zdefiniowanie stylizacji, długotrwałe i elastyczne utrwalenie, idealne dla eleganckiego efektu. Formuła dla kobiet i dla mężczyzn, na bazie wody, zatrzymuje nawilżenie wewnątrz włosów, chroniąc je przed zewnętrznymi czynnikami prowadzącymi do wysuszenia. Łatwy do zmycia i do poprawiania stylizacji w ciągu dnia.

Styling Gel Strong

Lekki, uniwersalny żel do układania włosów, zapewnia bardzo mocne utrwalenie stylizacjom na mokro i na sucho. Formuła żelu, na bazie wody, nasączona Eliksirem Arganowym i Jedwabnymi Proteinami, odżywia i chroni suche i słabe włosy, jednocześnie zatrzymując nawilżenie wewnątrz, aby kosmyki włosów były miękkie i podatne na układanie. Łatwo zmywa się wodą, idealny dla mężczyzn i dla kobiet.

Linia do stylizacji dostępna jest także w postaci zestawów, łączących bestsellery w luksusowych kofretach idealnych na prezent, dobranych tak, by wymarzony efekt można było z łatwością wykreować.

Linia Balmain Styling Line dostępna w wybranych perfumeriach Douglas, oraz online: www.douglas.pl

  • No video selected.