Balmain Hair Couture w Polsce!

Balmain Hair Couture w Polsce!

Dostępne w Perfumeriach Douglas.

Balmain Hair, część słynnego Balmain Paris Fashion House, to lider na rynku produktów high-fashion do zagęszczania, przedłużania włosów. Lata doświadczenia w designie włosów oraz aktywność na backstage’ach pokazów mody doprowadziły do powstania imponującej linii produktów do stylizacji włosów.

Linia do stylizacji
Efektem inspiracji doświadczeniami ekipy backstage’owych stylistów Balmain Hair jest linia do stylizacji włosów, niewielka ale kompletna kolekcja produktów podstawowych, stworzonych, by zaspokoić wszelkie wymagania stylistów sesyjnych. Wysokiej jakości profesjonalne produkty zaprojektowano tak, by przy ich pomocy powstawały modne „look’i”, zachwycające stylizacje, a wszystko o niespotykanej trwałości. Linia Styling jest hypoalergeniczna oraz wolna od parabenów i siarczanów.

Sygnaturowy zapach Balmain Hair Couture
Wszystkie produkty do stylizacji wzbogacone są sygnaturowym zapachem Balmain Hair Couture. Unikalne połączenie szlachetnych nut składających się na świeże, harmonijne i pogodne doświadczenie, przyjemne dla wszystkich. Nuty ujawniają się z czasem, odsłaniając: anyż gwieździsty, estragon, drzewno sosnowe, kwiat brzoskwini, maliny, gardenię, kwiat pomarańczy, goździki, jaśmin, różę, ylang-ylang, morelę, bez, ambrę, wanilię, drzewo sandałowe i cedrowe, balsamy i białe piżmo.

Moc Jedwabiu
Proteina Jedwabna znana jest z tego, że ma podobną strukturę do naturalnych włosów, posiada zdolność zatrzymywania wilgoci zapewniając nawilżenie bez dodatkowych składników chemicznych. Rekonstruuje też zniszczone włosy, wzmacnia i przeciwdziała uszkodzeniom. Rewitalizuje i odmładza włosy pozostawiając je miękkie, elastyczne i błyszczące.

Olej Arganowy
Olej Arganowy to naturalny składnik przeciw-starzeniowy, dający intensywny połysk. Chroni włosy przed zewnętrznymi czynnikami i naprawia uszkodzenia.  Odmładzający czysty organiczny Olej Arganowy z Maroko błyskawicznie stymuluje włosy, pozostawiając je jedwabiste, gładkie i zdrowo wyglądające.

Balmain Hair Couture w Polsce!
  • No video selected.