6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Zetrzyj zimę z twarzy

Zetrzyj zimę z twarzy

Wiosna to najlepszy moment na intensywną regenerację skóry twarzy. Postaw na sprawdzony duet: ścieranie i odżywianie.

Aby skutecznie zmieść zimę z twarzy – po peelingu dostarcz skórze kompleksowo dobranych substancji aktywnych. Wsparciem okażą się odpowiednie kremy lub maski. Doskonale złagodzą i zrewitalizują cerę.

 

 

Ścieraj-wspieraj

Doskonałą metodą rewitalizującą skórę są wszelkiego typu zabiegi ścierające, które dodatkowo przygotowują ją na przyjęcie substancji odżywczych. To jeden z powodów, dla których o tej porze roku najpopularniejszymi zabiegami w gabinetach dermatologicznych są zabiegi oczyszczające i złuszczające o różnym stopniu intensywności (np. peelingi mechaniczne i chemiczne, hydroabrazja). Ścieranie martwego naskórka możemy zaplanować również w domu. Warto zastosować dobry peeling. Aby mieć pewność, że nie podrażnią one skóry, zwróć uwagę, czy są wzbogacone substancjami łagodzącymi. - Należą do nich kojący pantenol, natłuszczające oleje, np. oliwa z oliwek, olej z kokosa, a także regenerujące ekstrakty z owoców – wymienia dr Edyta Engländer, dermatolog, ekspert marki Revitacell. – Dzięki peelingowi, który złuszcza warstwę rogową naskórka, substancje aktywne zawarte w kremach, serach, ale i wysokospecjalistycznych maskach, które nakładamy po zabiegu, będą łatwiej i skuteczniej wnikać w skórę – dodaje.

 

Dogłębne odżywianie

W drugim etapie oczyszczona i wyraźnie wygładzona cera potrzebuje aktywnych składników, które poprawią jej kondycję. W preparatach warto szukać substancji, które zabezpieczą skórę przed inwazyjnym wpływem czynników zewnętrznych, ale i zregenerują, mobilizując ją do odbudowy już na poziomie komórkowym. – Ciekawą opcję stanowi specjalny set do twarzy od Revitacell, który składa się z kremowego peelingu i bioaktywnej maski. Bo kolejny krok po oczyszczaniu to odżywianie – mówi dr Edyta Engländer. – Maska bazuje na specjalnym kompleksie aktywnym pozyskanym z opatentowanych komórek macierzystych MIC-1 z poroża jelenia szlachetnego. Zawarte w nim czynniki białkowe dostarczają skórze impulsu do samoodnowy, pomagając jej zwalczać uszkodzenia i wspierając odbudowę włókien kolagenu i elastyny – mówi dr Edyta Engländer.

Maska Reviacell dostarcza skórze kompletu niezbędnych substancji. Surowiec powstały na bazie komórek macierzystych MIC-1 został w niej wsparty wyselekcjonowanymi składnikami aktywnymi. Należą do nich m.in. kwas hialuronowy, który nawilża skórę, ale i delikatnie wypełnia zmarszczki. W produkcie znajdziemy też wygładzającą witaminę E, a także witaminę B3, która działa antyoksydacyjnie, minimalizując stres oksydacyjny skóry.

  • No video selected.