6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Zatrzymaj wakacyjny odcień skóry!

Zatrzymaj wakacyjny odcień skóry!

Gdy zaczyna się jesień, szczególnie odczuwamy tęsknotę za latem. Słońce pojawia się coraz rzadziej, a opalona skóra powoli wraca do swojego naturalnego odcienia. A gdyby tak zatrzymać barwy lata na dłużej?

Intraceuticals to nowoczesna metoda pozwalająca przedłużyć wakacyjny koloryt skóry. To alternatywa dla szkodliwych promieni słonecznych, która dodatkowo pozwala zatroszczyć się o kondycję Twojej skóry. Zabieg zapewni nawodnienie i natlenienie skóry oraz delikatny lifting ciała. Dodatkowo wzbogaci skórę w pielęgnujące składniki aktywne. W przeciwieństwie do opalania na słońcu czy w solarium, zabieg nie wysusza naskórka, jak również nie powoduje przedwczesnego starzenia skóry. Równomierne rozprowadzenie preparatu gwarantuje naturalną, promienną opaleniznę.

Na czym polega zabieg?

Zanim przystąpimy do zabiegu warto pamiętać o dokładnym peelingu, który wyrówna i wygładzi powierzchnię skóry oraz złuszczy martwy naskórek. Etap właściwy opalania tlenowego polega na rozpyleniu preparatu z odległości ok. 30 centymetrów. Poszczególne obszary ciała są „zraszane” preparatem i jednocześnie osuszane tlenem pod ciśnieniem, aż do uzyskania wymarzonego odcienia. Taka procedura pozwala na uzyskanie równomiernej barwy. Opalające serum aplikowane przy zabiegu zawiera także substancje odżywcze i nawilżające, takie jak kwas hialuronowy, witamina A i E czy wyciąg z zielonej herbaty i aloesu., które przywracają skórze młodzieńczy blask i jędrność.

W dniu aplikacji nie należy stosować antyprespirantu. Po zabiegu warto założyć luźne, ciemne ubranie. Przez ok. 6-8 godzin nie zaleca się ćwiczeń ani kąpieli, aby opalenizna mogła się w pełni wchłonąć. Uzyskany odcień jest naturalny, jednorodny i utrzymuje się ok. półtora tygodnia.

Czy jest on dla mnie?

Jeżeli pragniesz zachować wakacyjny wygląd skóry na dłużej, a przy okazji cenisz sobie naturalność i chcesz uchronić się przed fotostarzeniem, opalanie Intraceuticals to coś dla Ciebie. Zapomnij o przesuszonej słońcem skórze, zmarszczkach, przebarwieniach czy pomarańczowych smugach po samoopalaczu. Dzięki tlenowemu opalaniu natryskowemu Twoja skóra będzie mieć równomierny wakacyjny odcień i odzyska promienny blask.

Skóra po opalaniu tlenowym Intraceuticals wyglądała jak przyjemnie muśnięta słońcem. Dodatkowym bonusem było to, że stała się miękka, aksamitna w dotyku i bardziej napięta. Opalanie Intraceuticals stało się moim ulubionym zabiegiem. Polecam je każdemu, zarówno przed tzw. wielkim wyjściem, jak i na co dzień - mówi jedna z testerek zabiegu – To także doskonały sposób, by jesienią czy zimą przywrócić miłe wspomnienia o lecie.

Gdzie wykonać?

Zabiegi tlenowego opalania natryskowego Intraceuticals można wykonać w dwóch wariantach: z odżywczym peelingiem poprzedzającym właściwy zabieg (czas trwania to ok. 1h, cena 190 zł) oraz w wersji bez peelingu (30 minut, cena ok. 100 zł). Lista gabinetów oferujących zabieg dostępna jest na stronie: www.kosmoprof.pl/intraceuticals.

  • No video selected.