6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Zadbaj o zdrowy uśmiech swojej rodziny!

Zadbaj o zdrowy uśmiech swojej rodziny!

KONKURS z JORDAN!

Piękne i zdrowe zęby to codzienna pielęgnacja za pomocą dobrej jakości szczoteczki i nici dentystycznej. Jak je wybrać?

Po pierwsze odpowiednia szczoteczka

Wybór odpowiedniej szczoteczki jest pierwszym i najważniejszym krokiem w kierunku utrzymania codziennej higieny jamy ustnej – jest to tym ważniejsze, że ​ trzy na cztery osoby naciskają zbyt mocno szczoteczkę podczas mycia zębów. Jordan stara się promować zalety delikatniejszego podejścia do mycia zębów za pomocą przełomowych technologii w produkcji szczoteczek, które pomagają prawidłowo szczotkować zęby.

Po drugie czyszczenie przestrzeni międzyzębowych

Powierzchnia zębów ma pięć płaszczyzn – szczoteczki czyszczą tylko trzy z nich. Czyszczenie przestrzeni między zębami jest absolutnie niezbędne, ponieważ zapobiega rozwijaniu się tam bakterii, które są główną przyczyną próchnicy i chorób dziąseł. Jordan oferuje szeroką gamę nici dentystycznych, szczoteczek międzyzębowych oraz stomatologicznych wykałaczek dostosowanych do potrzeb, wymagań i upodobań każdego użytkownika. Jako największy europejski producent nici dentystycznych i największy na świecie producent wykałaczek stomatologicznych, Jordan nieustannie wyznacza nowe standardy w zakresie innowacyjnych produktów do pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych.

Po trzecie – wygraj profesjonalny zestaw rodzinny!

Szczoteczka Xtreme clean - Odpowiedni sprzęt – Xtremalnie dobry wynik!

Xtreme Clean czyści dokładniej i efektywniej całą jamę ustną.   Unikalna technologia główki połączona ze specjalnie ułożonym włosiem daje Ci doskonały efekt mycia ząb po zębie.      Połączona z nowoczesnym designem, ergonomiczną rączką zapewnia lepszą precyzję i siłę w czasie szczotkowania.

 

 

 

 

Szczoteczka V-between – specjalistka w dokładnym czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych.

 

 

Szczoteczka Sanodent – zapewnia efektywne czyszczenie zębów, dzięki odpowiednio wyprofilowanej główce.

 

 

 

 

 

 

 

Szczoteczka dla dziecka stworzona z myślą o szczególnych potrzebach dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zintegrowany dodatkowy pęczek włosia dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębami i dziąsłami – każdy ząbek będzie dokładnie wyczyszczony. Zestaw z zawieszką i przyssawką do zawieszenia na lustrze.

 

 

 

Szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych – do specjalistycznej pielęgnacji. Wyjątkowo delikatne dzięki pokrytemu tworzywem sztucznym rdzeniowi. Zawierają higieniczną osłonkę.

 

 

 

 

 

Wybielająca nić do zębów Jordan Whitening pokryta jest aktywnymi składnikami, które pomagają usuwać osady nazębne i przebarwienia spowodowane kawą, herbatą, winem i tytoniem, z miejsc do których nie dociera szczoteczka. Nić wykonana została z miękkiego ale wytrzymałego, monolitycznego włókna, odpornego na strzępienie. Może być używana przez osoby z bardzo wąskimi przestrzeniami miedzyzębowymi.

 

 

 

 Przeczytaj recenzję Patrycji na temat szczoteczek Jordan.

 

 

  • No video selected.