6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Wygraj zestaw do kuracji przeciwzmarszczkowej Synchrovit C!

Oceniaj produkty i zgłaszaj nowe dermokosmetyki! Zamieszczaj pełnowartościowe opinie o produktach. Przesyłaj zgłoszenia nowych produktów. 5 najbardziej aktywnych osób WYGRYWA!

Konkurs trwa od 25 marca 2012 do 22 kwietnia 2012.

Oceniaj produkty i zgłaszaj nowe dermokosmetyki! Zamieszczaj pełnowartościowe opinie o produktach. Przesyłaj zgłoszenia nowych produktów, wypełniając wszystkie pola formularza.

5 najbardziej aktywnych osób WYGRYWA!

Konkurs trwa od 25 marca 2012 do 22 kwietnia 2012.

O KURACJI PRZECIWZMARSZCZKOWEJ

Kuracja Synchrovit C trwa miesiąc i jej skuteczność potwierdzają badania naukowe. Rezultaty: wygładzona rozświetlona cera oraz wyraźnie spłycone zmarszczki.

Badanie przeprowadzone przez na 22 pacjentach po 30 dniowej kuracji. (Istituto Ospitaliero Dermosifilopatico Di S.Maria e S.Gallicano, Roma, 01.2009).

PREPARAT: Synchrovit C.

Synchrovit C to technologicznie zaawansowane serum liposomowe na bazie czystej witaminy C, cynku i enzymu antyutleniającego SOD. Witamina C to kwas askorbinowy występujący w różnych formach. Jego najbardziej aktywną biologicznie postacią jest kwas I- askorbinowy, który zawarty jest w preparacie Synchrovit C.

DZIAŁANIE KWASU I- ASKORBONOWEGO :

- regeneracja naskórka i skóry

- wspomaga złuszczanie martwych komórek naskórka

- stymuluje powstawanie nowych komórek naskórka

- obniża produkcję melaniny czyniąc koloryt skóry bardziej jednolitym

- stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, czyniąc skórę bardziej elastyczną i nawilżoną

- stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych czyniąc mniej widocznymi zmarszczki oraz bruzdy pionowe

SOD: aplikowany na skórę pozwala przeciwdziałać uszkodzeniom skóry wywołanym przez najbardziej szkodliwy ze wszystkich rodników- RODNIK PONADTLENKOWY

MLECZAN CYNKU: Kofaktor antyutleniający, wykazuje działanie łagodzące

CZAS TRWANIA KURACJI: Zazwyczaj produkty bazujące na witaminie C dają widoczne rezultaty po około 6 miesiącach stosowania, Synchrovit C daje widoczne rezultaty znacznie szybciej , co zostało udowodnione badaniami. Już po 30 dniach stosowania skóra staje się bardziej jednolita, a zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu. Do wygrania są 3 ampułki Synchrovit C po 5ml. Każda z ampułek starcza na 10 dni stosowania.

KORZYŚCI:

- w sposób widoczny i szybki redukuje zmarszczki mimiczne i te związane z wiekiem

- zapobiega powstawaniu przebarwień w postaci ciemnych punktów

- ujednolica odcień i strukturę skóry

- wygładza i rozjaśnia skórę

- skutecznie kontroluje proces fotostarzenia

PREPARAT DLA:

Osób w wieku 28-50 i 50+. Preparat odpowiedni nawet dla skóry wrażliwej, delikatnej i podrażnionej.

Zarejestruj się i zaloguj - To niezbędne, jesli chcesz wziąć udział w konkursie.

Zgłoś dermokosmetyk - Skorzystaj z formularza

Oceniaj dermokosmetyki

Regulamin Konkursu

1. Organizatorem Konkursu jest SGK Footnet - właściciel Serwisu www.testkosmetykow.pl.

2. W Konkursie mogą brać udział jedynie użytkownicy zarejestrowani w serwisie www.testkosmetykow.pl.

3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.

4. Konkurs trwa od 25 marca 2012 do 22 kwietnia 2012.

5. Nagrodą jest 5 zestawów kosmetyków Synchrovit C. Jeden zestaw zawiera 3 ampułki Synchrovit C (3x5ml).

5. Zgłoszenie do konkursu polega na:

- zamieszczeniu pełnowartościowych komentarzy do produktów w trakcie trwania konkursu, lub/i

- zgłaszaniu nowych dermokosmetyków do bazy. Liczą się pełnowartościowe zgłoszenia (wypełnione wszystkie pola w formularzu zgłoszenia).

6. Nagrodę otrzyma 5 osób, które będą najbardziej aktywne (zamieszczą najwięcej pełnowartościowych komentarzy lub/i zgłoszą najwięcej nowych dermo kosmetyków).Decyzję o przyznaniu nagród podejmuje jury. Każdy z 5. Zwycięzców konkursu otrzyma po 1 zestawie kosmetyków Synchrovit C. Jeden zestaw zawiera 3 ampułki Synchrovit C (3x5ml).

7. Wyniki zostaną ogłoszone w zakładce „Konkursy” do 29 kwietnia 2012.

8. Wyniki będą zawierać wskazanie Zwycięzców (linku do profilu).

9. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni bezpośrednią wiadomością wysłaną do skrzynki e-mail przyporządkowanej do ich Profilu.

10. Warunkiem otrzymania nagrody jest wskazanie przez Zwycięzcę, do 7 dni od zakończenia konkursu, adresu korespondencyjnego, na który będzie wysłana – przesyłką pocztową – Nagroda określona w punkcie 5. Adres należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

11. Jeśli Zwycięzca nie wskaże adresu korespondencyjnego, jury przyzna nagrodę kolejnemu uczestnikowi Konkursu, zgodnie z poziomem aktywności i powiadomi o tym w zakładce „Konkursy”. Nowemu Zwycięzcy zostanie wyznaczony nowy termin na spełnienie wymagania określonego w punkcie 10 niniejszego Regulaminu.

12. Zwycięzca nie może usunąć z serwisu www.testkosmetykow.pl dokonanych przez siebie wpisów przed upływem 30 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu.

13. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny lub inne produkty.

14. Uczestnicy Konkursu oświadczają, że posiadają prawa autorskie do publikowanych przez siebie treści oraz obrazów i nie naruszają tym dóbr innych osób i podmiotów.

15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności konsekwencje nieprawidłowego zgłoszenia i za brak możliwości odbioru nagrody przez Zwycięzcę z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy konkursu.

16. Wszelkie zastrzeżenia i skargi, związane z konkursu, Uczestnik zobowiązany jest skierować na piśmie do Organizatora, za potwierdzeniem, w terminie 7 dni od daty zaistnienia okoliczności. Skargi nadane po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane, co nie wyklucza możliwości dochodzenia roszczeń w postępowaniu sądowym.

17. Skargi rozpatrywać będzie Organizator w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania.

18. Uczestnik konkursu przystępując do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby realizacji konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do wzięcia udziału w konkursie.

19. Administratorem danych jest Organizator, który przetwarza informacje dotyczące Uczestników - w celu realizacji konkursu zgodnie z niniejszym regulaminem, w tym wysyłki nagrody, a także w celach dowodowych.

20. Dane osobowe Uczestników nie są wykorzystywane w celach marketingowych.

21. Dane osobowe podlegają ochronie na podstawie Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, które ich dotyczą oraz prawo ich poprawiania zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.).


Wyniki konkursu:

Nagrody otrzymują (zgodnie z nazwą użytkownika): Beata82, Patrycja, Felice, Nina, Aerton.

Dodatkową nagrodę pocieszenia otrzymuje Szklarma.

  • No video selected.