6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Szampony hipoalergiczne Biały Jeleń.

TEST. Szampony hipoalergiczne Biały Jeleń.

Szampony hipoalergiczne, bez alergenów i sztucznych barwników są obecnie bardzo poszukiwane. Wśród wielu kosmetyków można znaleźć Polskie kosmetyki o wieloletniej tradycji.

 

Szampony hipoalergiczne, bez alergenów i sztucznych barwników są obecnie bardzo poszukiwane.

Wśród wielu kosmetyków można znaleźć Polskie kosmetyki o wieloletniej tradycji.

Testujemy dwa szampony marki Biały Jeleń: szampon z czystą bawełną do włosów suchych oraz szampon z chlorofilem do włosów tłustych.

Informacje od producenta:

Hipoalergiczne szampony Biały Jeleń powstały dla osób z różnego rodzaju alergiami i problemami skórnymi. Receptura szamponu opiera się na naturalnych, bezpiecznych, delikatnych środkach myjących i pielęgnujących włosy. Włosy po umyciu łatwo się rozczesują, są miękkie, lśniące i puszyste.

Szampony nie zawierają alergenów i sztucznych barwników.

Zostały przebadane klinicznie wśród osób z alergiami skórnymi.

Szampon Biały Jeleń z czystą bawełną zawiera: proteiny pszeniczne ułatwiające rozczesywanie, bawełnę wygładzającą powierzchnię włosa, kompleks witamin AEF odżywiający suche włosy oraz białą herbatę - zawierającą związki opóźniające starzenie struktury włosa.

Szampon Biały Jeleń z chlorofilem zawiera proteiny pszeniczne ułatwiające rozczesywanie, bawełnę wygładzającą powierzchnię włosa, biotynę zwaną witaminą pięknych włosów, naturalny chlorofil regenerujący podrażnioną skórę.

Szampony dostępne są w sieci hipermarketów E.Leclerc oraz w drogeriach Schlecker.

Szampony są testowane przez trzy rodziny, których członkowie będą używać produkt przez dwa tygodnie i podzielą się z nami swoimi opiniami.

Opinie:

1. Szampon z chlorofilem do tłustych włosów jest gęsty, przeźroczysty, zielony. Bardzo dobrze się pieni, dobrze się spłukuje. Włosy sa miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują, są podatne na układanie, pięknie się błyszczą. Skóra jest zdrowa, nie podrażniona, szampon nie powoduje łuszczenia skóry, ani łupieżu. Włosy wyglądają świeżo przez 2-3 dni. Bardzo dobrze oceniamy ten produkt. Szampon w esklepie kosztuje 6,50 zł. To rewelacyjna cena za taką wysoką jakość!

2. Od dłuższego czasu używałam wyłącznie szamponów kupowanych w aptece, ponieważ "tradycyjne" szampony do włosów powodowały nieznośne swędzenie skóry głowy. Nie wiem, którego dokładnie składnika chemicznego nie toleruje moja skóra, ale musi on być bardzo popularnie używany w szamponach.

Szampon z czystą bawełną bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jest przecież szamponem tanim w porównaniu do szamponów aptecznych - 6 zł vs. 30 zł, czyni różnicę, a skóra głowy jest idealna, a włosy jedwabiście miękkie! Aby włosy były bardziej podatne na układanie, polecam używanie dodatkowo odżywki.  Nareszcie odnalazłam szampon idealny dla mnie. Polecam!

3. Szampon dobrze myje włosy, jest delikatny, nie szczypie, ani nie podrażnia. Ma subtelny miły zapach. Stwierdziłam, że przypadku włosów farbowanych  wymagane jest następnie użycie odżywki zmiękczającej włosy. Opakowanie jest estetyczne  o wygodniej dla użytkownika wielkości.

 

  • No video selected.