6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Szampon nawilżający Emolium

TEST. Szampon nawilżający Emolium

To jeden z szamponów, który znajdziesz w aptece. Sprawdzamy jego działanie.

Szampon nawilżający Emolium polecany jest do codziennego mycia skóry głowy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Można go stosować w przypadku skóry wrażliwej i swędzącej, suchej, nadwrażliwej. Szampon jest łagodny, ponieważ nie zawiera Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Sodium Laureth Sulfate (SLES), czyli popularnych detergentów syntetycznych, które są częstym składnikiem szamponów, żelów myjących czy płynów do kąpieli.

Wg. Informacji producenta szampon łagodnie myje wrażliwą skórę głowy,  pielęgnuje włosy,  ma bardzo dobre właściwości nawilżające,  zachowuje naturalne pH skóry,  nie narusza bariery hydrolipidowej naskórka, nie podrażnia i nie wysusza skóry,  nie powoduje przetłuszczania włosów i skóry głowy.

Recenzja Moniki

Od dłuższego czasu stosuję tylko szampony z apteki i to takie, które nie zawierają wielu składników drażniących. W przeciwnym razie skóra głowy staje się przesuszona, łuszczy się, wygląda jakby był to łupież. Włosy niestety również zaczynają wypadać. Jeśli zauważysz takie objawy u siebie, warto wybrać się po szampon do apteki. Emolium jest jednym z niewielu, które poleci Ci farmaceuta.

Szampon nawilżający Emolium jest gęsty, bardzo łagodny i bezzapachowy. Szampon dobrze myje, nie tworzy dużej ilości piany. Jednokrotne mycie niewielką ilością szamponu w zupełności wystarcza do umycia średniej długości włosów.

Szamponu do tej pory użyłam cztery razy. Skóra głowy ma zdrowy wygląd, nie łuszczy się, nie jest przesuszona, nie swędzi. Włosy są błyszczące, łatwo się je rozczesuje. Bardzo dobra wiadomość jest też taka, że szampon może być stosowany również do mycia głowy małym dzieciom. Polecam!

  • No video selected.