6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Płyn micelarny Lirene Aqua Cristal

TEST. Płyn micelarny Lirene Aqua Cristal

Porządny demakijaż to podstawa zdrowej skóry. Sprawdzamy skuteczność nowego płynu micelarnego Lirene.

Płyn micelarny przeznaczony jest do każdej cery, a w szczególności do odwodnionej i przesuszonej, dla osób od 20 roku życia.

Płyn micelarny jest jednym z produktów należących do linii Lirene Aqua Cristal. Linia ta charakteryzuje się produktami mocno nawilżającymi. Poza płynem micelarnym są także kremy na dzień i na noc, a także maseczka.

Technologia Ciekłych Kryształów w linii Lirene Aqua Cristal sprawia, że zawarte w produktach składniki aktywne, takie jak minerały i błękitne algi, mogą głębiej wnikać w skórę, intensywnie nawilżając i przeciwdziałając utracie wody.

Płyn micelarny zawiera cząstki micelarne, które usuwają zanieczyszczenia, Błękitne algi zapewniają intensywne i długotrwałe nawilżenie, eliminację suchości i napięcia. Płyn micelarny zawiera także wzmacniające mikroelementy soli morskich i stabilizującą nawilżenie glicerynę.

Linię Aqua Cristal testowała dla nas przez trzy tygodnie Beata.

Beata.

Mam cerę delikatną z tendencją do przesuszania. Objawy przesuszonej skóry obserwuję najczęściej zimą i podczas gorącego lata. Ma to zapewne związek z suchym powietrzem w domu i w pracy.

Stosuję dość mocny makijaż - tusz, ciemna kredka do oczu, obowiązkowo fluid kryjący i pomadka.

Płynu micelarnego Lirene Aqua Cristal używam do demakijażu i do oczyszczenia skóry w ciągu dnia. Zabieram go też do przemywania twarzy po ćwiczeniach fitness. Przynosi doskonałe odświeżenie.

Jeśli chodzi o makijaż - płyn micelarny Lirene bardzo dobrze sobie z nim radzi i co ważne nie powoduje podrażnienia, zaczerwienienia skóry. Po użyciu płynu skóra jest także nawilżona, nie jest ściągnięta, nie wysusza się szybko.

Bardzo dobre odświeżenie i jednocześnie uczucie dobrego oczyszczenia skóry sprawia, że po prostu lubię używać tego płynu.

Ważne jest dla mnie także to, że płyn ma bardzo subtelny zapach. Nie jest perfumowane. Jakością przypomina płyny micelarne kupowane w aptece.

  • No video selected.