6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. NOWOŚĆ! Krem pod oczy WISE

TEST. NOWOŚĆ! Krem pod oczy WISE

Skóra wokół oczu jest wymagająca dlatego, że jest bardzo delikatna i wrażliwa. Warto zatem stosować odpowiednie preparaty, aby poprawić jej kondycję.

Cienie pod oczami, podkrążone oczy, obwódki wokół oczu…nazywamy je różnie i wiele osób ma z nimi problem. Okolica wokół oczu opisuje naszą kondycję dość dokładnie: niewyspanie, przemęczenie, zła pielęgnacja, nawet brak wieczornego demakijażu, to widać na skórze.

Skóra wokół oczu jest wymagająca dlatego, że jest bardzo delikatna i wrażliwa. Warto zatem stosować odpowiednie preparaty, aby poprawić jej kondycję.

Sprawdzany w działaniu Krem pod oczy marki WISE.

Opis producenta

Krem jest bardzo lekki i wyprodukowany ze składników ekologicznych. Usuwa obrzęki, zaczerwienienia i cienie wokół oczu. Ma działanie wygładzające suchą skórę i wyrównuje drobne zmarszczki pod oczami. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry.

Krem zawiera ekologiczne olejki, które chłodzą skórę oraz wyciąg z granatu, który zwalcza wolne rodniki i łagodnie napina skórę. Warto, wiedzieć, że granat zawiera trzy razy więcej przeciwutleniaczy niż zielona herbata, poza tym zawiera witaminę C, karoten i potas.

Sposób użycia

Po demakijażu, nanieść niewielką ilość pod oczy, nie za blisko oka i na górną powiekę pod łukiem brwiowym, delikatnie wklepać. Warto pamiętać, że demakijaż i krem nanosimy w kierunku do środka (nie za blisko oka), nie w kierunku na zewnątrz oka. Stosować rano i wieczorem.

Krem można stosować także na wysuszone wargi, drobne skaleczenie, zaczerwienienia i obrzęki na ciele.

Opakowanie z pompką dozujące niewielką ilość preparatu.

ROZPOCZYNAMY TEST

Preparat testuje Beata (36lat). Beata ma podkrążone oczy, rano sa lekko opuchnięte, pojawiły się już pierwsze zmarszczki mimiczne. Skórę wokół oczu ma wrażliwą. Na co dzień pod oczy stosuje krem do twarzy. Makijaż: bez korektora, tradycyjny – tusz do rzęs, kredka i jasne cienie. Pracuje w biurze, przy komputerze w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Beata: Nakładam krem dwa razy dziennie rano i wieczorem. Zawsze po demakijażu i nawilżeniu wcześniej skóry. Wieczorem nakładam dość grubą warstwę kremu. Krem ma bardzo lekką, płynną konsystencję. Co zauważyłam? Zaraz po nałożeniu kremu jest efekt wrażenia "otwarcia oka". Jest to bardzo dobre szczególnie rano, kiedy oczy mam lekko opuchnięte i podkrążone. Krem powoduje, że opuchlizna znika, skóra wokół oczu znacznie lepiej wygląda, jest dobrze nawilżona, cienie znikły. Na efekt przeciwzmarszczkowy trzeba zapewne trochę poczekać regularnie stosując krem. Ważne dla mnie jest to, że opakowanie kremu ma dozownik, który wydziela niewielką, ale odpowiednią ilość preparatu. Zatem jest wydajny. Uważam, że cena 50 zł za 25 ml jest bardzo dobra przy tej wydajności produktu. Opakowanie na długo starczy.

Kolejna obserwacja po ponad tygodniowym stosowaniu: skóra pod oczami jest wyraźnie rozjaśniona i jest mniejsza różnica pomiędzy skórą pod okiem, a górnączęścią policzka. Skóra wygląda na znacznie świeższą. Przyznam, że polubiłam ten krem i muszę się przyznać, że wbrew zaleceniom zaczęłam stosować go na całą twarz. Bardzo dobrze się wchłania, mimo, że wieczorem nakładam rzeczywiście grubą warstwę.

  • No video selected.