6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. NOWOŚĆ! Żel do mycia ciała WISE

TEST. NOWOŚĆ! Żel do mycia ciała WISE

Rano, wieczorem, czasem w ciągu dnia…bierzemy prysznic nie tylko, aby oczyścić ciało, to także by dodać sobie solidnego zastrzyku energii.

Rano, wieczorem, czasem w ciągu dnia…bierzemy prysznic nie tylko, aby oczyścić ciało, to także by dodać sobie solidnego zastrzyku energii. Prysznic to także podstawa pielęgnacji, a dzięki wartościowym produktom, może nie tylko oczyszczać, ale i odżywiać skórę. Warto zatem wybierać produkty, które pełnią podstawową funkcję oczyszczania, plus dają coś więcej, np. relaksujący zapach, składniki odżywcze zmiękczające skórę, od Ciebie zależy, czego potrzebujesz.

Idąc jeszcze krok dalej w kosmetycznej świadomości, możesz wybrać produkty ekologiczne. Dzięki nim, unikasz chemicznych składników, które mogą działać drażniąco i mogą prowadzić do problemów skórnych. Zawierają naturalne, nie syntetyczne, wyciągi roślinne, które lepiej działają na skórę. Dbasz także o środowisko, co na szczęście stało się modne.

Ekologia jako idea też jest modna. Przestała kojarzyć się z ekstremalnymi ruchami i weszła na salony. Teraz w dobrym tonie jest żyć ekologicznie. Jeśli chodzi o kosmetyki, pojawia się coraz więcej produktów opatrzonych tym hasłem, dlatego warto jest sprawdzić, czy dany produkt jest rzeczywiście ekologiczny, czy tylko taki udaje…

Ekologiczny do A do Z to znaczy wyprodukowany z ekologicznych składników, ale także społecznie świadomy i zaangażowany. Firmy produkujące kosmetyki ekologiczne określają, które składniki pochodzą z upraw organicznych, a nawet dbają o to, aby nie tylko kosmetyki ulegały biodegradacji, ale także ich opakowania były wykonane ze specjalnych tworzyw. Np. opakowania kosmetyków WISE podczas spalania zamieniają się w parę wodną.

Testujemy żel do mycia ciała WISE z kolekcji szwedzkich kosmetyków ekologicznych. To zupełnie nowa marka na Polskim rynku. W Szwecji produkty te mają ugruntowaną pozycję.

Czym te kosmetyki się wyróżniają, co wniosą nowego, a w tym przypadku czego możecie spodziewać się po żelu pod prysznic, sprawdzimy podczas kolejnych dni testu.

Zalecenia producenta:

Żel pod prysznic WISE jest produktem uniwersalnym. Przeznaczony do każdego typu skóry, poleca się go nawet co skóry ze skłonnością do wysuszenia lub wypryskiem atopowym.

Żel pod prysznic ma właściwości nawilżające. Tworzy kremową pianę i delikatnie myje całe ciało, bez naruszania naturalnej bariery ochronnej skóry. W jego skład wchodzą składniki, które mają działanie zmiękczające (kukurydza, kokos, guma ksantanowa). Nadaje skórze gładkość i elastyczność. Zawiera olejki eteryczne o pięknym zapachu, które wzmacniają efekt myjący.

Nie zawiera substancji konserwujących, syntetycznych substancji zapachowych, syntetycznych barwników, nie zawiera substancji ropopochodnych.

Żel można stosować pod prysznic, do kąpieli, jako pianka do golenia, jako szampon.

Jest bardzo wydajny, wystarczy bardzo mała ilość do mycia.

Sposób użycia
Prysznic/kąpiel: rozprowadzić pół albo jedną łyżeczkę żelu po całym ciele ręką lub gąbką. Spłukać letnią wodą. Zaleca się raz w tygodniu zastąpić mydło nawilżającym żelem pod prysznic WISE, aby dać skórze czas na regenerację.

Wskazówki dla mężczyzn - Golenie
Nalać pół łyżeczki na dłoń i dodać odrobinę wody, aby stworzyć pianę. Nałożyć na skórę, która ma być poddana goleniu. Spłukać wodą.

Skład: woda oczyszczona, substancje powierzchniowo czynne na bazie cukru, kompozycja kwasów  tłuszczowych, substancje powierzchniowo czynne na bazie oleju kokosowego, substancje nawilżające pochodzenia roślinnego, mączka guar, substancje zmiękczające pochodzenia roślinnego, zagęszczacz na bazie miodu o właściwościach zmiękczających, kwasek cytrynowy regulujący pH skóry, olejek ylang ylang, olejek pomarańczowy, olejek geraniowy, olejek paczulowy, alkohol zawarty w olejkach eterycznych, aromat – naturalne substancje zapachowe z olejków eterycznych.

Żel pod prysznic testuje rodzina: Ewa (45 lat), Tomasz (47lat), Piotrek (23 lata), Ania (16 lat) i Teresa (68 lat).

Ania: Bardzo lubię nowinki kosmetyczne, dlatego jako pierwsza postanowiłam przetestować dla Państwa ten żel. Postanowiłam testować ekstremalnie, wszechstronnie, jedynie nie mogę powiedzieć nic na temat golenia, ale w tym wspomoże mnie brat i tato.

Żel jako żel pod prysznic - opakowanie bardzo stylowe, poręczne, zamknięcie jest wygodne w użyciu. Żel jest bardzo gęsty! Ma konsystencję płynnego miodu. Mało się go używa, zatem jest bardzo wydajny. Tworzy pianę i ma piękny zapach. Skóra jest dobrze nawilżona i mimo, że jestem młoda, na co dzień używam balsamów po prysznicu, w tym przypadku nie musiałam.

Żel jako szampon - mam włosy przetłuszczające się. Żel ładnie się pieni i podczas bycia bardzo ładnie naturalnie pachnie, jakbym w łazience użyła olejków eterycznych. Dobrze się spłukuje. Włosy po myciu były świeże przez 3 dni, czyli o jeden dzień dłużej niż zazwyczaj w moim przypadku.

Tomasz: Używałem żelu do mycia pod prysznicem oraz do golenia. Jest bardzo gęsty, dodatkowo zamkniecie zapewnia ekonomiczne użycie. Na gąbcie powstaje dość dużo piany. Skóra po myciu jest nawilżona, nie ma efektu przesuszonej skóry. Doskonale orzeźwia. Na skórze pozostaje delikatny zapach olejków i dość długo się utrzymuje. Jeśli chodzi o golenie, ponieważ mam bardzo silny zarost, potrzebuję dość dużej ilości piany. Żel nie tworzy dużej ilości piany, choć może gdybym użył pędzla efekt byłby lepszy. Przetestowałem golenie jednorazowymi maszynkami do golenia i 5-cio ostrzowmi. Żel przy goleniu ostatnimi wypadł dobrze. Dodatkowo skóra była miękka i odświeżona.

  • No video selected.