6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Łagodzący krem pod oczy

TEST. Łagodzący krem pod oczy

Skóra pod ocza wymaga specjalniej pielęgnacji. Sprawdzamy, jak działa krm o recepturze składającyej się z naturalnych substancji.

Skóra pod oczami wymaga specjalnego traktowania, ponieważ jest bardzo cienka i wrażliwa. Warto ją pielęgnować specjalnymi kremami już w młodym wieku, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu.

Ciekawą propozycją sa kremy oparte na naturalnych składnikach. Nie zawierają składników drażniących, jak konserwanty, pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych i glikoli, substancji zagęszczających i stabilizujących, sztucznych barwników i sztucznych substancji zapachowych.

Jednym z takich naturalych kosmetyków jest Łagodzący krem pod oczy stworzony przez firmę Sylveco.

Firma w swoich produktach wykorzystuje surowe oleje roślinne tłoczone na zimno, woski, masła roślinne, ekstrakty roślinne, a przewodnim składnikiem jest aktywny ekstrakt z kory brzozy o wielokierunowym korzystnym działaniu.

Sprawdzamy działanie kremu pod oczy, który zawiera ekstrakty z brzozy, chabra i bławatka, które działają łagodząco, kojąco i zmniejszają obrzęki.

Krem ma także poprawiać strukturę skóry, przywracając jej właściwy poziom nawilżenia oraz sprężystość. Usuwa objawy zmęczenia i zaczerwienienia, hamuje procesy starzenia się skóry.

Krem testuje Julka, 24 latka, która mimo młodego wieku ma pierwsze zmarszczki mimiczne oraz Agnieszka, 42 lata, regularnie stosująca różne kremy pod oczy, z różnym skutkiem. Pierwsze ich recenzje przedstawimy wkrótce.

 Julia: Fajny krem! Bardzo delikatny, nie podrażnia skóry, dobrze odżywia. Mam nadzieję, że z czasem poprawi też wygląd mojej skóry.

Agnieszka: Kremu używam pod oczy i jako maseczka na noc nakładając grubszą warstwę na całą twarz. Krem jest delikatny, wystarczy użyć niewielką ilość, dzięki czemu jest wydajny. Moja skóra pod oczami wygląda lepiej, jest jaśniejsza. Krem jest bezzapachowy, co jest olbrzymim plusem w moim przypadku. Krem jest bezpieczny, nie spowodował podrażnień, a mam szczególnie wrażliwą skórę. Polecam serdecznie!

  • No video selected.