6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Krem pod oczy LIRENE Folacyna proTELOMER 40+

TEST. Krem pod oczy LIRENE Folacyna proTELOMER 40+

Na delikatnej skórze pod oczami, zmarszczki tworzą się najszybciej. Warto zatem zadbać o odpowiednią pielęgnację. Sprawdzamy działanie kremu Lirene.

Delikatna skóra pod oczami wymaga specjalnej pielęgnacji. Pierwsze zmarszczki pod oczami mogą pojawić się u kobiet już po 20 roku życia. Dlatego warto wcześnie zadbać o skórę pod oczami. Każdy z etapów starzenia skóry, wymaga użycia różnych składników aktywnych.

Dla kobiet po 40.-tce stworzono linię kremów Lirene Folacyna + proTELOMER, zainspirowanych przez jedno z odkryć naukowych, za które została przynana nagroda Nobla w 2009.

Krem zawiera innowacyjne cząsteczki proTELOMER, które ochraniają telomery - zakończenia DNA. Zwiększa to długowieczność komórki, które stają się zdrowsze, bardziej sprawne, a przez to starzenie skóry zostaje opóźnione.

Drugim ważnym składnikiem jest folacyna (kwas foliowy) to witamina z grupy B, niezbędna do wzrostu i rozmnażania. Ma działanie regenerujące, przyśpiesza procesy naprawcze i odgrywa ważną rolę w metabolizmie węglowodanów, aminokwasów, DNA i RNA.

Jak sprawdza się w działaniu sprawdziła Ewa:

Mam już 42 lata i pierwsze zmarszczki zobaczyłam 3 lata temu. Drobne linie na czole, drobne zmarszczki mimiczne, skóra jest mniej elastyczna i wolniej "budzi się" po nocy.

Od mniej więcej trzech tygodni używam kosmetyków Lirene Folacyna + proTELOMER:  kremu na dzień, kremu na noc i kremu pod oczy.

Uważam, że używanie kilku kosmetyków z tej samej linii działa najlepiej. Z jednej strony kosmetyki - uzupełniają się, a z drugiej strony przez cały czas działają na skórę te same bazowe składniki aktywne.

Krem pod oczy Lirene Folacyna + proTELOMER 40+ ma nieco bardziej gęstą konsystencję od kremu na dzień, jest wyraźnie bogatszy w swojej formule. Zapach jest praktycznie niewyczuwalny. Stosuję go zarówno na dzień, jak i na noc.  Po nałożeniu pod oczy, pozostawia na skórze cieniutką warstwę, więc zabezpiecza skórę przed przesuszeniem. Krem, mam wrażenie, że wypełnia zmarszczki, są zdecydowanie mniej widoczne. Zmniejsza cienie pod oczami, a skóra zdecydowanie lepiej wygląda, jeśli nałożymy krem również na noc.

---------------------

Kremy dostępne są w zestawie świątecznym Lirene Folastyna Intense.

  • No video selected.

Artykuły powiązane