6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. IWOSTIN Purritin Rehydrin Żel do mycia twarzy

TEST. IWOSTIN Purritin Rehydrin Żel do mycia twarzy

Demakijaż skóry wysuszonej kuracją dermatologiczną i przeciwtrądzikową.

Żel do mycia twarzy z linii Iwostin Purritin Rehydrin przeznaczony jest do skóry tłustej wysuszonej kuracją dermatologiczną. Może być stosowany przez osoby ze skórą trądzikową. Pozwala na oczyszczanie twarzy bez konieczności używania wody. Można nim zmywać makijaż zarówno twarzy , jak i oczu. Preparat dokładnie oczyszcza skórę, pobudza regenerację naskórka, działa nawilżająco, łagodzi podrażnienia, normalizuje pracę gruczołów łojowych, ogranicza rozwój bakterii P.acnes.

Iwostin Purritin Rehydrin nie zawiera mydła. Nie podrażnia, ani nie wysusza skóry.

Działanie składników aktywnych:

Zincidone® - Innowacyjne połączenie cynku i molekuły PCA (sól cynkowa kwasu PCA), która ułatwia jego wnikanie w skórę - reguluje wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych.

   Cobiostab 400 (Diisethionate Hexamidine) - Składnik wykazujący silne działanie ograniczające rozwój bakterii, zarówno Gram+ jak i Gram- w tym Propionibacterium acnes oraz działanie grzybostatyczne.

   Alantoina - Ma właściwości wygładzające i zmiękczające skórę. Usuwa spękania i zgrubienia. Łagodzi podrażnienia.

   Wyciąg z aloesu - Działa przeciwzapalnie i hamuje rozwój bakterii. Aktywizuje układ odpornościowy i pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Łagodzi podrażnienia.

WYNIKI TESTU.

Żel do mycia twarzy jest bardzo delikatny, ale skutecznie radzi sobie nawet z mocnym makijażem. Pielęgnacja nim nie powoduje dodatkowego przesuszenia skóry, ponieważ można go używać bez wody. Zatem wystarczy nanieść na skórę, delikatnie rozmasować i wytrzeć ściereczką lub wacikiem. Żel nie ściąga skóry. Jest po nim dobrze nawilżona i sprężysta. Nie podrażnia, już i tak podrażnionej kuracją dermatologiczną skóry. Łagodzi podrażnienia, nie uczula. Przed stosowaniem żelu skóra była tak przesuszona, ze aż mnie piekła. Po używaniu zarówno żelu do demakijażu, jak i kremu z tej samej linii Purritin Rehydrin, skóra przestała mnie piec, skóra stała się znacznie mniej wrażliwa, dobrze nawilżona i odzyskuje równowagę.

  • No video selected.