6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Emulsja do higieny intymnej Biały Jeleń.

TEST. Emulsja do higieny intymnej Biały Jeleń.

Testujemy dwa płyny do higieny intymnej marki Biały Jeleń: z jaśminem i macierzanką oraz z szałwią i ogórkiem.

Testujemy dwa płyny do higieny intymnej marki Biały Jeleń: z jaśminem i macierzanką oraz z szałwią i ogórkiem.

Informacje o produktach:

Jaśmin i macierzanka oraz szałwia i ogórek to ekstrakty, które wykorzystano do przygotowania delikatnych emulsji do higieny intymnej.

Zastosowany w delikatnej, kremowo-białej emulsji ekstrakt z jaśminu działa łagodząco na stany zapalne i podrażnienia oraz niweluje uczucie pieczenia i nieprzyjemnego napięcia.

Macierzanka natomiast wzmacnia naturalny system ochronny, zmniejsza ryzyko rozwoju infekcji, przede wszystkim o podłożu grzybiczym.

Świeżo - zielona emulsja z szałwią i ogórkiem to kwintesencja działania łagodzących ekstraktów popularnych, nie tylko w kosmetykach roślin.

Szałwia wykazuje właściwości przeciwzapalne i ściągające, hamuje wzrost drobnoustrojów. Dzięki zawartości olejków eterycznych działa kojąco na błony śluzowe, łagodzi stany zapalne delikatnej i wrażliwej skóry.

Sok z ogórka łagodzi podrażnienia i zmiękcza skórę. Intensywnie ją nawilża regulując równowagę wodną skóry, tonizuje i odświeża. Eliminuje problem świądu, działając odświeżająco i ściągająco.

Emulsje zawierają łagodzącą alantoinę oraz kwas mlekowy, który wspomaga naturalne mechanizmy obronne ciała przed zewnętrznymi podrażnieniami. Zastosowane ksylitol i laktitol jako naturalne prebiotyki utrzymują prawidłową równowagę ekosystemu mikroflory skóry. Systematyczne stosowanie emulsji zmniejsza ryzyko występowania infekcji i korzystnie wpływa na błony śluzowe, zapewniając uczucie świeżości.

Produkty: posiadają fizjologiczne pH, zawierają łagodne substancje myjące, wspomagają odbudowę naturalnej mikroflory, nie zawierają alergenów i parabenów.

 

 

Płyny do higieny intymnej są testowane przez trzy rodziny, których członkowie będą używać produkt przez dwa tygodnie i podzielą się z nami swoimi opiniami.

 

 

 

1. Płyn do higieny intymnej z szałwią i ogórkiem jest gęsty, a co za tym idzie - jest wydajny, bardzo dobrze się pieni. Ma delikatny świeży zapach i jest delikatny dla skóry, nie powoduje jakichkolwiek podrażnień, skóra pozostaje zdrowa.

 

2. Płyn do higieny intymnej z jaśminem i macierzanką jest niezwykle delikatny. Ma odpowiednie pH, nie powoduje jakichkolwiek podrażnień, dowiedziałam się także, że jest polecany przez ginekologów do codziennej pielęgnacji. Polecam!

 

3. Przyjemna, delikatna emulsja, o bardzo lekkim zapachu. Bardzo dobre właściwości myjące i odświeżające, także w czasie menstruacji. W okresie jej używania nie wystąpiły żadne podrażnienia ani uczulenia. Od wielu lat używam różnych emulsji do higieny intymnej, i uważam że BIAŁY JELEŃ to jeden z lepszych tego typu produktów jakie używałam. Opakowanie jest ładne i estetyczne, przydałby się pompka z dozownikiem.

 

  • No video selected.