6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Krem na noc LIRENE Folacyna proTELOMER 40+

TEST. Krem na noc LIRENE Folacyna proTELOMER 40+

Krem przeciwzmarszczkowy na noc dla kobiet w wieku 40-50 lat. Sprawdzamy, jak działa.

Linia kosmetyków Lirene Folacyna + proTELOMER powstała zainspirowana odkryciem, za które w 2009 została przyznana nagroda Nobla. 

Linia bazuje na innowacyjnej formule łączącej cząsteczki proTELOMER z folacyną.

Cząsteczki proTELOMER ochraniają telomery - zakończenia DNA przez co komórki skóry stają się zdrowsze, bardziej sprawne, a w związku z tym starzenie skóry zostaje opóźnione.

Natomiast folacyna (kwas foliowy) to witamina z grupy B, niezbędna do wzrostu i rozmnażania. Ma działanie regenerujące, przyśpiesza procesy naprawcze i odgrywa ważną rolę w metabolizmie węglowodanów, aminokwasów, DNA i RNA. Dodatkowo w tej formule, kwas foliowy został wzbogacony o przeciwrodnikową witaminę E.

Krem na noc Lirene Folacyna + proTELOMER zawiera także olej arachidowy, który ma działanie odżywcze oraz D-pantenol, który łagodzi i nawilża skórę.

Jak sprawdza się w działaniu sprawdziła Ewa:

Mam już 42 lata i pierwsze zmarszczki zobaczyłam 3 lata temu. Drobne linie na czole, drobne zmarszczki mimiczne, skóra jest mniej elastyczna i wolniej "budzi się" po nocy.

Od mniej więcej trzech tygodni używam kosmetyków z serii Lirene Folacyna + proTELOMER, w skład której wchodzą: krem na dzień, krem na noc i krem pod oczy.

Krem na noc Lirene Folacyna + proTELOMER nakładam na twarz około godziny 20, robiąc wcześniej dokładny demakijaż, a raz w tygodniu wieczorem przed nałożeniem kremu na noc, używam także pilingu enzymatycznego.

Krem na noc Folacyna 40+ Intense dobrze się wchłania i nawilża skórę. Po nocy, odkąd używam tego kremu, nie mam wrażenia ściągnięcia skóry, co mi się wcześniej zdarzało. Skóra jest elastyczna i bardzo dobrze nawilżona. Zauważyłam wyraźne wygładzenie skóry. Krem ma subtelny, przyjemny zapach i jest naprawdę wydajny. Polecam do codziennej pielęgnacji.

---------------------

Kremy dostępne są w zestawie świątecznym Lirene Folastyna Intense.

  • No video selected.

Artykuły powiązane