6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Krem LIRENE Folacyna proTELOMER 40+

TEST. Krem LIRENE Folacyna proTELOMER 40+

Krem stworzony z myślą o kobietach w wieku 40-50 lat. Sprawdzamy, jak działa.

Skóra po czterdziestym roku życia pokazuje już pierwsze oznaki starzenia. Jeśli chcemy wyglądać młodo, musimy spowolnić ten proces. Pomoże nam w tym dieta, sport i oczywiście kosmetyki, które wykorzystują najnowsze odkrycia naukowców. 

Jedno z odkryć, za które została przynana nagroda Nobla w 2009, zainspirowało do stworzenia linii kosmetyków Lirene Folacyna + proTELOMER. 

Krem zawiera innowacyjne cząsteczki proTELOMER, które ochraniają telomery - zakończenia DNA. Zwiększa to długowieczność komórki, które stają się zdrowsze, bardziej sprawne, a w związku z tym tarzenie skóry zostaje opóźnione.

Drugim ważnym składnikiem jest folacyna (kwas foliowy) to witamina z grupy B, niezbędna do wzrostu i rozmnażania. Ma działanie regenerujące, przyśpiesza procesy naprawcze i odgrywa ważną rolę w metabolizmie węglowodanów, aminokwasów, DNA i RNA.

Jak sprawdza się w działaniu sprawdziła Ewa:

Mam już 42 lata i pierwsze zmarszczki zobaczyłam 3 lata temu. Drobne linie na czole, drobne zmarszczki mimiczne, skóra jest mniej elastyczna i wolniej "budzi się" po nocy.

Od mniej więcej trzech tygodni używam kremu na dzień Lirene Folacyna + proTELOMER, kremu na noc i kremu pod oczy. Uważam, że używanie kilku kosmetyków z tej samej linii działa najlepiej, z jednej strony uzupełniają się, a z drugiej strony przez cały czas działają na skórę te same składniki aktywne.

Kremu na dzień Lirene Folacyna + proTELOMER używam zawsze rano, tuż przed zrobieniem makijażu. Wcześniej oczywiście oczyszczam skórę po nocy. Krem jest bardzo delikatny, ma jedwabistą konsystencję i delikatny zapach. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Trzeba pamiętać, aby użyć małą ilość, bo jest wydajny. Dobrze i szybko się wchłania, pozostawia delikatny film. W ciągu dnia nie mam uczucia przesuszenia, krem dobrze nawilża.

Po tych trzech tygodniach stosowania mam wrażenie, że skóra jest bardziej promienna i odświeżona. Zmarszczki na czole są mniej widoczne. Krem używam nie tylko na twarz, ale także na szyję i dekolt, których skóra wyraźnie się poprawiła. Polecam do codziennej pielęgnacji.

---------------------

Kremy dostępne są w zestawie świątecznym Lirene Folastyna Intense.

  • No video selected.