6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

SOS: komórkowa regeneracja na jesień

SOS: komórkowa regeneracja na jesień

Czy Twoja skóra wysyła sygnał SOS? Jest sucha, z niedoskonałościami i przebarwieniami? Na ratunek spieszą biodermokosmetyki z komórkami macierzystymi MIC-1. Teraz jest czas na kompleksową regenerację – w zestawie!

Możesz spędzać jesienne wieczory przed telewizorem lub możesz też skupić się na intensywnej pielęgnacji, której tak potrzebuje skóra po lecie. Szkodliwe działanie promieni UVA i UVB, morska lub chlorowana woda, czy też brak czasu na codzienne dbanie o urodę mogą sprawić, że codzienne rytuały pielęgnacyjne to za mało. Teraz potrzeba czegoś ekstra. Warto zadbać nie tylko o cerę, ale także biust czy też dłonie, stopy, łokcie, kolana. - Revitacell oferuje zestawy regenerujące skórę twarzy, ale też biustu i dekoltu oraz dłoni i stóp. To te okolice ciała najczęściej wymagają specjalnej kuracji ratunkowej po sezonie urlopowym – mówi dermatolog dr Edyta Engländer.

SOS: twarz i szyja

Podczas wakacyjnych podróży z pewnością nasza cera odpoczęła od nadmiaru codziennego makijażu. Jednak ciągła ekspozycja na słońce naraziła ją na odwodnienie i fotostarzenie.
- Unikatowy składnik NHAC Biocervin MIC-1 zawarty w preparatach Revitacell zawiera kompleks naturalnych czynników białkowych, pozyskanych z opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Badania wykazały, że bioaktywne czynniki zawarte w tych komórkach macierzystych stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu – mówi ekspert Revitacell. Skóra staje się zregenerowana, nawilżona i wyraźnie odmłodzona. Revitacell Stem Cells Face Set to zestaw do skóry twarzy, składający się kremowego peelingu z dodatkiem ekstraktu z owoców mango i bioaktywnej maski rewitalizująco-rozświetlającej. – Świetnie sprawdzi się jako koło ratunkowe dla cery – dodaje dr Edyta Engländer.

SOS: biust i dekolt

Skóra delikatnych okolic biustu starzeje się najszybciej. Jak temu zapobiec? Regenerować. Revitacell Stem Cells Bust Set składa się z peelingu i serum do kompleksowej regeneracji i ujędrnienia stosowanie delikatnej skóry biustu i dekoltu. Efekty? Jędrny, gładki i zadbany biust oraz dekolt. Pamiętajmy, że biust jest średnio starszy od naszego biologicznego wieku o 2-3 lata. Aby przyciągał spojrzenia jak najdłużej, należy dbać o niego regularnie, szczególnie po czasie letniej ekspozycji na słońce.

SOS: dłonie i stopy

Jesienne wieczory mogą sprzyjać regeneracji okolic ciała, o których często zapominamy w codziennej pielęgnacji. Stopy, łokcie, kolana – kto by pamiętał, aby w trakcie wakacyjnych wojaży zwracać uwagę na takie szczegóły. A jednak, małe rzeczy mogą odjąć uroku nawet najpiękniejszej opaleniźnie. - Hand Set od Revitacell tylko z nazwy jest przeznaczony do regeneracji dłoni. Peeling i maska, które wchodzą w skład zestawu, doskonale odżywią także stopy czy łokcie. Dodatkowo rozjaśnią wszelkie przebarwienia. To taka kosmetyczna apteczka – mówi dr Edyta Engländer.

  • No video selected.