Arrow
Arrow
Shadow
ArrowArrow
Slider

SORAYA Intensywna naprawa Naprawczy krem maska na noc

SORAYA Intensywna naprawa Naprawczy krem maska na noc

Naprawczy krem maska, kórego składniki współpracują ze sobą aby wyjątkowo skutecznie naprawiać uszkodzenia pojawiające się z wiekiem w Twojej skórze. Naturalny aktywny koncentrat z „serca” algi Wakame zapewnia wszechstronną stymulację odnowy skóry:  tworzy w skórze nowe włókna kolagenu i porządkuje już istniejące.
Naprawcza moc naturalnych alg została wsparta intensywną podwójną siłą działania nowoczesnych składników infuzyjnych – Kolagenosferami oraz Lipopeptydami. Nasycają one skórę wypełniając zmarszczki, poprawiając mikrorzeźbę naskórka, zagęszczając  bardzo cienką skórę i wypełniając bruzdy.

Efekty widoczne już od pierwszego użycia:
• skóra gładka w dotyku wg 96% kobiet
• efekt napięcia skóry wg 88% kobiet

Efekty regularnego stosowania:*
• poprawa jędrności skóry wg 96% kobiet
• redukcja zmarszczek i bruzd u 84% kobiet
• młodszy wygląd cery u 84% kobiet
• zmniejszenie widoczności zmarszczek mimicznych (wokół oczu, na czole) u 80% kobiet

*4 tygodnie,  25 kobiet w wieku 40 – 70 lat

Cena: ok.24,99 PLN

TEST REDAKCJI

Agnieszka: SORAYA Intensywna naprawa Naprawczy krem maska na noc był przeze mnie testowany przez zmiesiąc, więc dobrze go poznałam, jak i całą linię, ponieważ mogłam testować także pozostałe produkty. Po pierwsze świetny pomysł na krem maskę. Ostatnio wogóle nie używam kremów na noc, a wybieram maski, których nie trzeba spłukiwać po okreslonym czasie. Skóra po użyciu kremu maski jest wyraźnie gładsza i ujędrniona, jakby rozświetlona, znacznie lepiej nawilżona. Nakładam jej dość grubą warstwę, więc efekt jest na pewno jeszcze lepszy dzięki temu. Polecam.

Share this product