Arrow
Arrow
Shadow
ArrowArrow
Slider

SORAYA Intensywna naprawa Bogaty krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki

SORAYA Intensywna naprawa Bogaty krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki

Bogaty krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki wykorzystuje równoczesne działanie naturalnego naprawczego koncentratu z "serca" algi Wakame oraz zaawansowanych, przeciwstarzeniowych składników infuzyjnych nowej generacji. Dzięki temu kosmtyki skutecznie naprawiają niechciane skutki upływającego czasu i dostarczają skórze  składniki, któe "cerują" poprzerywane w procesie starzenia struktury skóry.
Koncentrat z „serca” algi Wakame, zapewnia wszechstronną stymulację odnowy skóry – naturalną syntezę kolagenu. Tworzy w skórze nowe włókna kolagenu i porządkuje już istniejące.
Składniki infuzyjne – Lipopeptydy nasycają głębsze warstwy skóry, stymulując syntezę kolagenu, zagęszczając bardzo cienką skórę wokół oczu i wypełniając zmarszczki. W rezultacie przywracając gładszy wygląd.
Dodatkowo krem wzbogacono o ekstrakt z drzewa jedwabnego, który nasyca skórę substancjami silnie stymulującymi procesy naprawcze, aby podnieść opadające powieki. W efekcie powieki wyglądają na uniesione,  zmarszczki są mniej zauważalne.

Efekty regularnego stosowania:*
• efekt podniesienia powiek u 74% kobiet
• efekt odmłodzenia skóry wokół oczu u 89% kobiet
• odczucie poprawy napięcia skóry wokół oczu u 96% kobiet
• spłycenie zmarszczek wokół oczu tzw. „kurzych łapek” u 89% kobiet

*4 tygodnie, badania na grupie 27 kobiet w wieku 60 +

TEST REDAKCJI

Agnieszka: Całą linię Soraya Intensywna Naprawa testowałam przez miesiąc. Nie ukrywam, że krem pod oczy interesował mnie najbardziej, bo niestety mam zmarszczki pod oczami. Kiedyś myślałam, że wystarczy używać pod oczy kremu do twarzy, a kremy pod oczy to chwyt marketingowy. Ale niestety to błąd myślenia. Zasada jest taka, że tam gdzie skóra jest inna, wymaga innej pielęgnacji. Kremy pod oczy są dużo lżejsze w swej konsystencji od kremu do twarzy. Są stworzone tak, aby lepiej się wchłaniały. Po miesiącu stosowania Soraya Intensywna Naprawa, widzę delikatną róźnicę i teraz wiem, że powinnam tę linię stosować dalej. Myślę, że po trzech miesiacach efekt będzie jeszcze bardziej widoczny. Polecam całą linię.

Share this product