6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Skóra wolna od trądziku różowatego

Skóra wolna od trądziku różowatego

NOWOŚĆ! Pharmaceris CALM-ROSALGIN Krem redukujący zaczerwienienia na noc.

Czym jest trądzik różowaty?

Trądzik różowaty (łac. rosacea) to przewlekłe schorzenie skóry, występujące u osób dorosłych i objawiające się zmianami rumieniowymi, grudkowymi oraz krostkowymi. Etiopatogeneza schorzenia nadal pozostaje niewyjaśniona. Składają się na nią czynniki genetyczne i środowiskowe wpływające na odpowiedź immunologiczną organizmu oraz zmiany jakie zachodzą w naczyniach. W leczeniu łagodnych zmian pomocne jest stosowanie odpowiednich dermokosmetyków, które w swoim składzie posiadają substancje czynne wpływające na redukcję stanów zapalnych na skórze.

Jak walczyć z trądzikiem różowatym?

Naukowcy z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris stworzyli krem redukujący zaczerwienienia do stosowania na noc. Krem przeznaczony jest dla skóry z trądzikiem różowatym, ze skłonnością do zaczerwienień, trwałego oraz napadowego rumienia i zmian grudkowo-krostkowych.

Jakie jest jego działanie?

  • Komplementarne działanie 3 składników aktywnych InnoTetrapeptideTM, ekstraktu z liści drzewa oliwnego oraz tioproliny ukierunkowane jest na hamowanie zaburzeń skórnych towarzyszących trądzikowi różowatemu. Wpływa jednocześnie na detoksykację (usuwania toksyn z komórek skóry), wspomagając intensywną regenerację oraz odżywienie, zmniejszając stopień nasilenia zmian grudkowo-krostkowych oraz widoczność teleangiektazji.
  • Krem zmniejsza trwałe zaczerwienienia skóry oraz widoczność naczyń krwionośnych.
  • Receptura kremu zawierająca jony wapnia Calm-CalciumTM Ca2+ koi i łagodzi podrażnienia. D-pantenol, olej Canola i alantoina wspomagając działanie łagodzące, zmniejszają tendencję do nadreaktywności skóry na czynniki zewnętrzne.
  • Olej z czarnych porzeczek przywraca zaburzoną, fizjologiczną równowagę skóry i wpływa na ujędrnienie i uelastycznienie naskórka.
  • Preparat działa antybakteryjnie, zmniejsza uczucie pieczenia i swędzenia skóry w obrębie zmian oraz zapobiega ich nawrotom.
  • Zapewnia odpowiednie nawilżenie, niwelując objawy fizjologicznego stresu i zmęczenia.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE Z TENDENCJĄ DO TRĄDZIKA RÓŻOWATEGO:*
- 90% - zmniejsza uczucie pieczenia i swędzenia,
- 77% - zmniejsza stopień nasilenia zmian skórnych,
- 73% - zapobiega nawrotom zaczerwienień.

*Badanie in vivo w Niezależnym Instytucie. Badawczym po 4 tygodniach stosowania.

Dostępny w aptekach. Pojemność: 30 ml. Cena: 39,90 PLN.

  • No video selected.