6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

SKARB MATKI Balbinek balsam-emolient dla niemowląt i dzieci 0m+

SKARB MATKI Balbinek balsam-emolient dla niemowląt i dzieci 0m+

Balsam-emolient Balbinek przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i atopowej u dzieci. Produkt intensywnie nawilża i natłuszcza skórę, wspiera utrzymanie wilgoci w niej i odbudowuje barierę lipidową. Tworzy film ochronny hamujący utratę wody, uelastycznia skórę oraz sprawia, że staje się miękka i aksamitna w dotyku. Balbinek bardzo dobrze się wchłania, a delikatna kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów. Produkt nie zawiera również barwników i parabenów, a jedynie: ciekłą parafinę, trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, alantoinę, wyciąg z aloesu, panthenol i glicerynę. Badania dermatologiczne produktu potwierdzają jego bardzo dobrą tolerancję przez skórę dzieci. Preparat odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom oraz spełnia wymagania stawiane wyrobom kosmetycznym o deklarowanych właściwościach hipoalergicznych. Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania Balbinka są ostre stany zapalne skóry wymagające leczenia farmakologicznego oraz stwierdzona alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek z jago składników.

Produkt przebadany klinicznie i dermatologicznie. Polecany jest do stosowania już od pierwszych dni życia.

TEST REDAKCJI

Monika: Skarb Matki balsam - emolient Balbinek w bardzo poręcznym opakowaniu z wygodną i funkcjonalną pompką - dozownikiem, która pozwala na aplikację idealnej ilości balsamu.
Nadaje się dla dziecka od pierwszego dnia życia w związku z tym jest bardzo delikatny, prawie bezwonny i nie podrażnia delikatnej skóry niemowlaka.
Bardzo lekka konsystencja pomaga w dobrym rozprowadzeniu na skórze. Składniki tj. ciekła parafina, wyciąg z aloesu, alantoina, panthenol, gliceryna pomagają w natłuszczeniu i nawilżeniu skóry. Sprawiają, że skóra jest miękka i posiada warstwę ochronną hamującą utratę wody.
Produkt przebadany klinicznie i dermatologicznie, nie zawiera żadnych substancji barwiących i prabanów a co za tym idzie może być stosowany do skóry wrażliwej i uczuleniowej. Zalecany również do skóry z AZS.

Share this product