6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

SALON EKSPERTÓW SEPHORA W GALERII MOKOTÓW W WARSZAWIE

SALON EKSPERTÓW SEPHORA W GALERII MOKOTÓW W WARSZAWIE

Skorzystaj od 21 do 24 listopada 2013 r. (czwartek, piątek, sobota i niedziela), w godzinach 9.00-21.00. WARTO!

 

Jeżeli masz wątpliwości, jaki produkt do pielęgnacji będzie najlepiej dobrany, najzdrowszy i najskuteczniejszy dla Twojej skóry oraz chcesz się nauczyć, jak dobrać podkład i inne produkty makijażowe do Twojej karnacji, koniecznie weź udział w Salonie Ekspertów Sephora. Od 21 do 24 listopada 2013 r. (czwartek, piątek, sobota i niedziela), w godzinach 9.00-21.00 na specjalnie przygotowanym podium ustawionym na fontannie w centralnym punkcie Galerii Mokotów, będzie można skorzystać z indywidualnych porad ekspertów światowych marek kosmetycznych, których do Warszawy zaprosiła Sephora, największa na świecie oraz najbardziej innowacyjna siec perfumerii w Polsce.

Salony Ekspertów Sephora, cykl specjalnych spotkań z klientami, to niepowtarzalna okazja do tego, aby podczas jednej sesji z ekspertami dowiedzieć się więcej o świecie kosmetyków, oraz uzyskać profesjonalne, dogłębne wskazówki związane z ich doborem. W jednym miejscu Sephora zgromadziła ekspertów najlepszych, światowych marek, którzy doradzą jak profesjonalnie pielęgnować skórę twarzy, dobiorą odpowiednie kosmetyki oraz podpowiedzą jak właściwie dobrać produkty makijażowe do kolorytu cery i typu urody.

„Wyniki ankiet, które przeprowadziliśmy wśród naszych klientek podczas Salonów Ekspertów Sephora w tym roku potwierdziły, że oczekują one profesjonalnej, indywidualnej konsultacji. Najwięcej trudności sprawia im dobór podkładu, zarówno pod względem koloru jak i dopasowania do typu skóry. Wybór właściwego programu pielęgnacyjnego również nie jest łatwy – mnogość produktów, zaawansowane technologie i unikalne składniki sprawiają, iż wybór staje się coraz trudniejszy. Salony Ekspertów Sephora stworzyliśmy zarówno dla szczególnie wymagających klientek jak i dla takich, które dopiero zaczynają przygodę ze światem kosmetyków, właśnie po to, aby pomóc im kompleksowo dobrać właściwe dla nich produkty, korzystając przy tym z wiedzy i doświadczenia specjalistów partnerujących nam eksperckich marek. To też bardzo miła forma spędzenia wolnego czasu, zrelaksowania się, zrobienia czegoś dla siebie – gorąco zachęcam więc wszystkie mieszkanki Warszawy, aby skorzystały z tej wyjątkowej okazji i odwiedziły perfumerię Sephora w Galerii Mokotów w najbliższych dniach. Wszystkie konsultacje są oczywiście bezpłatne” – powiedziała Małgorzata Dzięcielewska, dyrektor ds. marketingu, Sephora Polska.

Podczas czterech dni konsultacji każda z klientek będzie mogła zapisać się na indywidualne bezpłatne konsultacje z markami: Dior, Estée Lauder, Givenchy, Lancôme, Sisley czy doktorską, niezwykle skuteczną marką pielęgnacyjną Strivectin SD™. Wystarczy tylko umówić się przez infolinię Sephora dostępną pod numerami telefonów: 801 801 400 lub (12) 682 84 94. Dodatkowo dla każdej osoby, która skorzysta z konsultacji, Sephora przygotowała miły upominek.

  • No video selected.