6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Rozświetlona i gładka cera bez zmarszczek

Rozświetlona i gładka cera bez zmarszczek

NOWOŚĆ! Innowacyjna linia kosmetyków Lirene Pearl Lifting.

Po 45. roku życia, w wyniku zmian hormonalnych oraz procesów oksydacyjnych, skóra kobiet traci gęstość i elastyczność. Dlatego Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali przełomową propozycję pielęgnacyjną – linię Lirene Pearl Lifting. Kosmetyki Lirene Pearl Lifting, dzięki zawartości fitoestrogenów, unikalnego kompleksu Tioprolina + kwas rozmarynowy będącego przedmiotem zgłoszenia patentowego, a także ekstraktu z białej perły, przeciwdziałają rezultatom hormonalnego starzenia się skóry. Zastosowane formuły chronią ją przed oksydacją i procesami wiotczenia, a także redukują nierówności, dając efekt optycznego retuszu zmarszczek.

Pomiędzy 45. a 50. rokiem życia rozpoczyna się u kobiet okres przekwitania, kiedy na skutek spadku aktywności hormonalnej dochodzi do szeregu zmian w organizmie. Zachodzące procesy mogą mieć negatywny wpływ zarówno na wygląd zewnętrzny, jak i samopoczucie. Kobiety zauważają, że zmieniają się ich kształty. Mają większy problem z doborem odpowiedniej garderoby, a tym samym zaczynają odczuwać dyskomfort. Zachodzące w organizmie zmiany zauważalne są również na skórze. W wyniku zmniejszonego stężenia estrogenów, naskórek i skóra właściwa ulegają ścieńczeniu. Dochodzi również do degradacji włókien kolagenu i elastyny, stanowiących rusztowanie, dzięki któremu skóra jest elastyczna. Zmniejsza się ilość glikozaminoglikanów, czyli związków, które wiążą wodę, zapewniając skórze prawidłowe nawilżenie. Takie zaburzenia w strukturze skóry prowadzą do utraty gęstości i jędrności, a w konsekwencji, do zmian w owalu twarzy.

Zmianom tym można przeciwdziałać poprzez odpowiednią, dopasowaną do wieku i potrzeb skóry pielęgnację. Składnikami, które powinny wchodzić w skład kosmetyków dla pań po 45. roku życia są fitoestrogeny -  substancje pochodzenia roślinnego o budowie i działaniu podobnym do estrogenów.  Naśladując ich działanie, chronią skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników, a także hamują rozpad włókien podporowych, ograniczając w ten sposób proces wiotczenia skóry.

Lirene Pearl Lifting to linia kosmetyków odmładzających, dedykowanych paniom po 45. roku życia, u których na skutek zmian hormonalnych dochodzi do zmniejszenia grubości i gęstości skóry, spadku jej napięcia i utraty konturu twarzy oraz uwidocznienia zmarszczek. Formuły kosmetyków zawierają unikalne i skuteczne składniki aktywne, takie jak kompleks Tioproliny i kwasu rozmarynowego, który wzmacnia włókna zapobiegając wiotczeniu skóry, a także fitoestrogeny przeciwdziałające efektom hormonalnego starzenia się skóry oraz ekstrakt z białej perły, który redukuje zmarszczki i nierówności skóry i rozświetla, dając efekt optycznego retuszu zmarszczek. W badaniach na hodowlach komórek skóry udowodniono, że wzrost gęstości komórek następuje już 24 godziny po zastosowaniu substancji aktywnych wchodzących w skład receptur Pearl Lifting.

Kosmetyki Pearl Lifting to potrójna korzyść dla skóry:

  • Przeciwdziałanie atrofii – odbudowa gęstości skóry
  • System ochrony przed atonią – wzrost napięcia skóry
  • Perłowe odmłodzenie – optyczny retusz zmarszczek.

Kombinacja unikalnych składników aktywnych wzmacnia włókna podporowe i wpływa na wzrost gęstości skóry:

  • FITOESTROGENY - naśladując działanie kobiecych estrogenów, hamują procesy atroficzne (zanikowe) będące skutkiem hormonalnego starzenia się skóry. Stymulują produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając gęstość i spoistość skóry. Skóra odzyskuje elastyczność i młodszy wygląd.
  • TIOPROLINA + KWAS ROZMARYNOWY – unikalny kompleks będący przedmiotem zgłoszenia patentowego. Działa synergicznie, chroniąc skórę przed atonią (zwiotczenie) na skutek procesów oksydacyjnych. Wzmacnia włókna podporowe, pomagając utrzymać jędrność i sprężystość skóry.
  • EKSTRAKT Z BIAŁEJ PERŁY – zawarte w perłach aminokwasy są niezbędne do wytworzenia kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry. Perłowe drobinki odbijają też światło, dając natychmiastowy efekt optycznego retuszu zmarszczek.

W efekcie skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, staje się gładsza i rozświetlona.

Poczuj magiczną moc pereł na własnej skórze

ZGŁOSZENIE PATENTOWE W LIRENE

Tioprolina (tymonacyk), czyli kwas tiazolidyno-4-karboksylowy, to składnik, który poprawia strukturę i pobudza wzrost oraz regenerację naskórka. W badaniach na hodowlach komórkowych wykazano jej silne działanie antyoksydacyjne, a w szczególności działanie ochronne na komórki skóry poddane promieniowaniu UV. Kwas rozmarynowy posiada szereg interesujących właściwości m.in. przeciwzapalnych oraz przeciw-utleniających. Dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym oraz modulacji działania enzymów szlaku melanogenezy, jest interesującym narzędziem do walki ze skutkami nadmiernego promieniowania.

Zgłoszenie patentowe ekspertów z Laboratorium Naukowego Lirene dotyczy kompleksu Tioprolina i kwas rozmarynowy. W badaniach in vitro na komórkach naskórka dowiedziono, że połączenie tych składników dawało 20% więcej ochrony antyoksydacyjnej w stosunku do pojedynczych substancji, dla których ochrona była zaledwie kilku procentowa. Kompleks ten działa więc synergicznie w ochronie antyoksydacyjnej (ochronie przed działaniem wolnych rodników). Badania in vitro dowodzą, że kompleks Tioprolina + kwas rozmarynowy może spowalniać procesy starzenia zewnątrzpochodnego, uwarunkowanego działaniem czynników zewnętrznych. Wyniki badań zaprezentowano na International Investigative Dermatolgy 2013, Edynburg i International Society of Biophysics and Skin Structure 2013, Mediolan.

W skład linii Lirene Pearl Lifting wchodzą:

Wygładzające mleczko micelarne

Krem + Serum liftingujące na dzień

Krem + Koncentrat regenerujący na noc

Krem + Korektor na zmarszczki wokół oczu i ust

  • No video selected.