6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

ROSACIN Specjalistyczna emulsja oczyszczająca

ROSACIN Specjalistyczna emulsja oczyszczająca
Opis na Zajawce

Zmniejsza utrwalony rumień i zaczerwienienie

Codzienne oczyszczanie i pielęgnacja skóry z trądzikiem różowatym zarówno w fazie Prerosacea i utrwalonych zmian naczyniowych, jak i w pozostałych bardziej zaawansowanych fazach.

Lipex® Omega 3/6
Kompleks bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). Dostarcza m.in. kwas linolowy i α-linolenowy – fizjologiczne składniki naturalnie występujące w skórze.
Pronalen Aesculus HSC
Wzmacnia napięcie naczyń w skórze, działa przeciwzapalnie i przeciwrumieniowo. Skutecznie zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi podrażnienia.
Biolin
Prebiotyk, który sprzyja rozwojowi pożytecznych organizmów bytujących na skórze, bez stymulowania wzrostu bakterii szkodliwych.
NeutrazenTM
Zmniejsza ilość i rozmiar rozszerzonych naczynek włosowatych oraz ogranicza reaktywność skóry na działanie neuropeptydu − substancji P. Ma intensywne właściwości kojące. Odwraca proces neurogennego zapalenia skóry i zapobiega mu. Pomaga podwyższyć próg wrażliwości skóry na bodźce.
Hialuronian sodu
Substancje naturalnie obecna w naskórku oraz w skórze właściwej. Wiąże wodę w skórze i długotrwale zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wraz z Hydromanil® tworzy film ochronny, który stanowi zabezpieczenie przed utratą wody z komórek.
Physiogenyl®
Działa energizująco, stymuluje wzrost i regenerację komórek. Ogranicza wykwity trądzikowe. Stanowi doskonale źródło energii oraz cennych pierwiastków śladowych, takich jak cynk i mangan. Zapewnia również odpowiedni poziom nawilżenia naskórka.
Witamina C
Chroni skórę przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu zapobiega procesom degeneracyjnym i starzeniu się skóry. Rozjaśnia skórę, wspomagając usuwanie przebarwień, uszczelnia i uelastycznia naczynia włosowate, stymuluje produkcję kolagenu.

Niewielką ilość emulsji nanieść na dłonie i delikatne rozprowadzić na skórze twarzy, omijając okolice oczu. Nadmiar delikatnie usunąć. Można stosować bez użycia wody.

Oczyszcza skórę. Przywraca równowagę hydrolipidową. Zmniejsza utrwalony rumień i zaczerwienienie. Wzmacnia napięcie i elastyczność naczyń krwionośnych. Utrzymuje prawidłową równowagę flory bakteryjnej. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza reaktywność skóry. Skóra z trądzikiem różowatym, to skóra nadwrażliwa. Woda może powodować dodatkowe podrażnienie skóry. Dlatego specjalistyczna emulsja Rosacin nie wymaga stosowania wody.

240 ml

Share this product