6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Pielęgnacja małych ząbków

Nawyku codziennego mycia zębów należy nauczyć dziecko, już od najmłodszych lat. Sprawdź, jakie szczoteczki będę Ci w tym pomagały.

O zęby naszych pociech należy dbać juz od najmłodszych lat. Trzyetapowy system Jordan zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci w każdym wieku, od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego aż do pojawienia się zębów stałych. Celem jest nauczyć dzieci prawidłowego mycia zębów przez zabawę i zapewnić, że ich zęby będą zdrowe przez całe życie. W programie Step-by-Step szczoteczka rozwija się wraz z dzieckiem, dopasowując się do wymagań wieku.

Step by Step 0-2 lat

Mycie, Nauka, Gryzienie

Doskonała higiena jamy ustnej od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego. Jordan 0-2 lat to idealny sposób na wyrobienie prawidłowych nawyków przy myciu zębów już u najmłodszych dzieci. Ergonomicznie ukształtowana rączka zapewnia doskonałą przyczepność dłoni zarówno rodziców, jak i dzieci. Co więcej, uchwyt spełnia także funkcję gryzaka podczas ząbkowania. Mała główka z bardzo miękkimi włóknami delikatnie czyści pierwsze ząbki, a równocześnie masuje dziąsła, łagodząc bolesny proces ząbkowania.

 Bardzo krótka główka chroni przed skaleczeniami/podrażnieniami

 Mała owalna główka z bardzo miękkimi włóknami

 Niebieskie włókna wskazują zalecaną ilość pasty

Step by Step 0-2 lat   Cena 8,49 pln

Włosie: Bardzo miękkie

TEST REDAKCJI

Szczoteczka idealna dla najmłodszych dzieci do nauki mycia ząbków. Miękkie włosie zapobiegające podrażnieniu dziąseł. Żywe kolory i wygodny uchwyt z otworem w środku rączki szczoteczki, który pozwala na pewniejsze trzymanie. Szczoteczka wygodna zarówno dla rodziców, którzy jeszcze pomagają w myciu ząbków, jak i dla bardziej samodzielnych maluchów.

 

Step by Step 3-5 lat

Mlecznobiałe zęby mleczne

Szczoteczka Step by Step 3-5 lat została zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włosie ułatwiają czyszczenie powierzchni wokół zębów. Jest dostępna w 3 wersjach:

1. Z wbudowaną klepsydrą – rozwija u dzieci świadomość czasu i pomaga motywować dzieci (i rodziców) do odpowiednio długiego szczotkowania. Obrócenie klepsydry powoduje rozpoczęcie odliczania czasu do 2 minut.

2. Z dekoracyjnym uchwytem do powieszenia na lustrze.

3. Z osłonką podróżną.

Owalna główka z wyjątkowo miękkim włosiem przeznaczona do czyszczenia zębów mlecznych, plus wskaźnik ilości pasty

Opcja zklepsydrą,dekoracyjnymuchwytemz przyssawkądo zawieszenia nalustrze lub osłonką podróżnąna wypadek noclegu poza domemlub podróży

Wygodny uchwyt zapewnia komfort użytkowania rodzicom i dzieciom

Step by Step 3-5 lat   Cena 8,49 pln

Z klepsydrą, Z zawieszką, Z zamknięciem

Włosie: miękkie

TEST REDAKCJI

Dla dziewczynek: Szczoteczka ma miękkie włosie zapobiegające podrażnieniom podczas mycia. Dziewczęca z różowymi motywami i taką samą zakrywką. Idealna w podróż lub jako szczoteczka „przedszkolna”.

 Dla chłopców Szczoteczka Jordan 3-5 Pirat/z przyssawką

Szczoteczka z miękkim włosiem, ergonomiczny uchwyt z otworem do mocowania, który nie wyślizguje się z rączki dziecka. Zabawny motyw pirata na szczoteczce i przyssawce, która pełni rolę uchwytu /po uprzednim przymocowaniu-przyssaniu- do glazury/. Dziecko chętniej sięga po szczoteczkę, bo jest w zasięgu wzroku i można z nią zrobić coś więcej, niż tylko umyć ząbki.

 

 

Step by Step 6-9 lat

Dociera wszędzie

Szczoteczka stworzona z myślą o szczególnych potrzebach dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zintegrowany dodatkowy pęczek włosia dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębami i dziąsłami – każdy ząbek będzie dokładnie wyczyszczony.

Dostępna jest w dwóch opcjach:

1. Z zawieszką i przyssawką do zawieszenia na lustrze.

2. Z osłonką podróżną

Okrągłe miękkie włosie szczoteczki z dodatkowym pęczkiem zapewnia optymalne czyszczenia zębów mlecznych i stałych, plus wskaźnik ilości pasty do zębów

Zawieszka lub osłonka podróżna

Okrągły uchwyt zapewnia optymalne i dokładne szczotkowanie, wygodny dla rodziców i dzieci.

Step by Step 6–9 lat Cena 8,49 pln

Z zawieszką

Z zamknięciem

Włosie: miękkie

TEST REDAKCJI

 Szczoteczka dla starszych dzieci – ze względu na różowy kolor idealna dla dziewczynek. Wygodny uchwyt z gumowym elementem zapobiegającym ślizganiu się w rączce. Wyprofilowane miękkie włosie. Dzięki dołączonemu sznureczkowi z motylkiem można ją zawiesić na przyssawce, którą przymocowuje się do glazury lub lustra.

 

 

  • No video selected.