6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

PAESE Cienie do powiek Diament Trio

PAESE Cienie do powiek Diament Trio

Nieperfumowane cienie, których kolory zostały oparte na naturalnych pigmentach polecane są również osobom o wrażliwej skórze powiek. Cienie mają konsystencję wet&dry dzięki czemu idealnie sprawdzają się na sucho lub na mokro.

5 g

Cena: 11,90 PLN

TEST REDAKCJI

Alicja: PAESE Cienie do powiek Diament Trio – trójkolorowe, perłowe cienie do powiek zamknięte w eleganckim okrągłym opakowaniu nie uczulają i nie podrażniają oka. Aplikacja jest bardzo wygodna i przyjemna, a dzięki formule wet&dry wyglądają na prawdę super zarówno na sucho jak i na mokro. Po całym dniu cień wygląda na powiece bardzo świeżo i nie ma problemu zbierania się cienia na załamaniu powieki.

Do makijażu dziennego stosuję wersją na sucho, daje wtedy delikatny, połyskujący efekt. Natomiast na wieczór stosuję cienie w wersji na mokro. Efekt jest wtedy intensywniejszy i bardziej wyrazisty. Mam nr 707 (odcienie złota i brązów), którego kolory pozwalają uzyskać efekt rozświetlonego oka, a dodatkowo powieka pięknie się mieni.

Tatiana: PAESE Cienie do powiek Diament Trio bardzo dobrze się nakłada je na powiekę. Są dobrze napigmentowane, zatem kolor w opakowaniu jest taki sam, jaki uzyskujemy na powiece. Kolor jest tak samo intensywny, z perłowym wykończeniem. Ciekawy efekt można uzyskać po zmieszaniu odcieni, testuję odcienie szarości 712. Cienie nie rolują się na powiece i nie bledną, w miarę upływu dnia, nawet bez stosowania bazy. Polecam. Bardzo dobra jakość, za rozsądną cenę.

Share this product