6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Nawilżający żel Lady Bikini

Innowacyjny żel do golenia dla kobiet Wilkinson Lady Bikini zmiękcza włoski, a przy tym doskonale chroni skórę.

Innowacyjny żel do golenia dla kobiet Wilkinson Lady Bikini zmiękcza włoski, a przy tym doskonale chroni skórę. Idealnie nadaje się dla szczególnie wrażliwych miejsc, takich jak bikini i pachy. Specjalna formuła z masłem malinowym nawilża skórę i pozostawia przyjemny zapach owoców leśnych, który wprawi Cię w dobry nastrój.

Posiadanie idealnie gładkiej, pięknej skóry jest pragnieniem każdej kobiety, dlatego Wilkinson oferuje produkty pielęgnacyjne, które chronią i nawilżają skórę w trakcie golenia.

Żel Lady Bikini jest idealny dla najbardziej wrażliwych miejsc ciała, takich jak bikini i pachy. Specjalna formuła chroni przed podrażnieniami i zmniejsza ryzyko zacięć. Po nałożeniu żel przekształca się w kremową pianę zmiękczając zarost i umożliwiając łatwe przesuwanie maszynki po skórze. Świeży zapach owoców leśnych daje uczucie orzeźwienia i komfortu. Dodatkowo naturalne witaminy zawarte w żelu Lady Bikini chronią i odżywiają skórę, dzięki czemu staje się idealnie gładka i ma lśniący wygląd.

Sugerowana cena detaliczna żelu Wilkinson Lady Bikini to 16,99 PLN.

TEST REDAKCJI

Megi: Nareszcie dobry żel do golenia dla kobiet. Żel tworzy bardzo gęstą pianę, która zmiękcza włoski i daje dobry poślizg maszynce. Ma przyjemny malinowy zapach, którym skóra pachnie delikatnie nawet po spłukaniu żelu. Żel testowałam razem z maszynką Wilkinson Quattro – ten duet pozostawia gładką i lśniącą skórę, polecam.

  • No video selected.