Arrow
Arrow
Shadow
ArrowArrow
Slider

LUCIDIN aktywny krem punktowy na przebarwienia

LUCIDIN aktywny krem punktowy na przebarwienia
Opis na Zajawce

Wpływa hamująco na mechanizmy powstawania przebarwień oraz intensywnie rozjaśnia już istniejące

Miejscowa pielęgnacja rozjaśniająca skóry z nierówną pigmentacją: piegami, ostudą, plamami starczymi oraz przebarwieniami spowodowanymi promieniowaniem słonecznym lub innymi czynnikami.

DERMAWHITE® NF LS
Innowacyjny, opatentowany i przebadany pod względem skuteczności kompleks składników aktywnych, które wzajemnie nasilają swoje działanie
Kwas glikolowy
W stężeniach do 15% kwas glikolowy ma bardzo efektywne działanie nawilżające, niewidoczne dla oka działanie złuszczające na powierzchniową warstwę rogową naskórka, oraz wspomaga odnowę i regenerację skóry właściwej poprzez pobudzanie aktywności fibroblastów.
Woda termalna z Iwonicza

Nanosić punktowo na przebarwienia na skórze 2–3 razy dziennie. Po upływie kilkunastu minut można dodatkowo nałożyć inny krem. Preparat oddziałuje na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące. Kuracja powinna trwać około 6–8 tygodni.
 
Uwaga: W trakcie stosowania preparatu i około 10 tygodni po zakończeniu kuracji należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV – słońce i solarium. W celu zapewnienia odpowiedniej ochrony przed promieniowaniem UV zaleca się stosowanie kremów z filtrami SPF 50+.

Wpływa hamująco na mechanizmy powstawania przebarwień oraz intensywnie rozjaśnia już istniejące: zapobiega tworzeniu się tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w powstawaniu melaniny hamuje aktywność już obecnej w skórze tyrozynazy, zapobiega nadmiernemu powstawaniu melaniny poprzez "wyłapywanie" jonów miedzi, delikatnie złuszcza naskórek, usuwa nagromadzoną w komórkach melaninę, zapewniając rozjaśnienie istniejących przebarwień.

15 ml

Share this product