6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Letni niezbędnik

Letni niezbędnik

NOWOŚĆ! Maszynka Wilkinson Extra3 Beauty Sun.

Extra3 Beauty Sun to maszynka jednorazowa Wilkinson na lato. Dzięki 3 ostrzom zapewnia wygodne i dokładne golenie. Daje przyjemne poczucie nawilżenia i komfortu, energetyzując przy tym pięknym, słonecznym kolorem rączki!

Maszynka Extra3 Beauty Sun zapewnia bardzo dokładne golenie dzięki zastosowaniu 3 ostrzy. Posiada pasek nawilżający z aloesem, który dba o skórę zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia. Ruchoma główka maszynki dostosowuje się do golonej powierzchni ciała i minimalizuje ryzyko zacięć.

Maszynka Wilkinson posiada lekką, profilowaną, plastikową rączkę, która dobrze leży w dłoni i zapewnia komfort golenia. To wszystko sprawia, że jest ona doskonałym rozwiązaniem na wakacyjny wyjazd!

Cena: 12,49 zł / opakowanie (w sieciach drogeryjnych i hipermarketach).

TEST REDAKCJI

Paulina: Po pierwsze bardzo poręczny kształt maszynki, dobrze i pewnie trzyma się ją w dłoni. Pasek z aloesem faktycznie wspomaga golenie i nawilża, nie trzeba używać dodatkowo pianek do golenia, chyba, że podobnie jak ja lubisz, aby golenie było bardzo delikatne, a skóra bardzo dobrze nawilżona po zabiegu. Idealnie sprawdza się duet z żelem do golenia, który jest szczególnie przydatny do golenia okolic bikini. Maszynka Wilkinson Extra3 Beauty Sun goli dokładnie. Jest ostra, dzięki czemu nie zdarzyło mi się nią zaciąć.  Ma śliczny słoneczny kolor, w końcu to beauty SunSmile!

  • No video selected.