6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

LAMBRE Satin Trio Eye Shadows

LAMBRE Satin Trio Eye Shadows
Opis na Zajawce

SZYBKI KONKURS! Zakończony!

Atłasowe (satynowe) cienie są propozycją pośrednią pomiędzy cieniami matowymi i perłowymi. Idealnie nadają się do każdej karnacji, a tekstura cieni zapewnia efektywność tworzenia makijażu w każdym wieku.

Każdy z kompletów Cieni Trio składa się z 3 odcieni, uzupełniających się nawzajem, tworzących optymalnie skomponowany zestaw do szybkiego tworzenia, zarówno współczesnego, jak i klasycznego makijażu.

Wszystkie odcienie w obrębie jednego kompletu są dobrane w taki sposób, by poprzez różnorodne ich mieszanie była możliwość tworzenia półtonów.

Т9. wrzos/zimny bladoróżowy/lawendowy

Wspaniale współgrają z zielonymi i niebieskimi oczami. Pasują do oczu brązowych o delikatnym nasyceniu oraz do oczu szarych – jako kolory uzupełniające. Uniwersalne lekkie tony, dobrze współgrają z jasnymi i beżowymi karnacjami, niezależnie od koloru włosów.

Т10. ciepły miętowy/biała perła/szmaragdowy

Wyszukane, modne odcienie zarówno dla makijażu na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Polecane do oczu ciemnobrązowych i czarnych, jak również i dla kobiet szaro- i niebieskookich. Dobrze wyglądają zarówno w zestawieniu z jasną, jak i ciemną karnacją.

TEST REDAKCJI

Testerką zostaje Aldona Kamola. Gratulujemy!

Recenzja:  Opakowanie: Produkt dostajemy w tekturowym pudełeczku powleczonym złotą, błyszczącą folią. Samo opakowanie cieni jest wykonane z plastiku, utrzymane w złotej barwie z transparentną oblamówką. Otwiera się standardowo na zawiasie . Wewnątrz znajduje się pojedyncza kuweta z cieniami, zagłębienie z aplikatorem oraz lusterko.

Aplikator:  Aplikator z jednej strony jest mocno owalny i szeroki z drugiego końca jest wąski i wydłużony. Różnorodność jego kształtu jest bardzo praktyczna przy wykonywaniu makijażu. Biała gąbeczka aplikatora jest bardzo gładka, przypomina w dotyku silikonową gąbkę do fluidu. Cienie nie osypują się z niej.

Barwa cieni: W kuwecie znajduj się trzy połączone ze sobą cienie w następujących kolorach: popielata zieleń, biel oraz szmaragdowa zieleń.

Konsystencja: Cienie prasowane, w dotyku satynowe.

Połysk: satynowy, bez widocznych drobinek.

Trwałość na powiece: dobra

Krycie: bardzo dobre

Moje wrażenia:  Wykonywałam makijaż wszystkimi trzema cieniami na raz. Zawarty w opakowaniu aplikator w zupełności wystarczał do nałożenia makijażu. Cienie nie osypywały się. Na powiecie bez problemu ze sobą się łączyły, a ich kolory przenikały. Nie musiałam rozcierać granicy pomiędzy poszczególnymi barwami. Cienie mocno kryją i posiadają piękny satynowy połysk.  Ich barwy wyglądały jak w opakowaniu, oprócz najciemniejszego - szmaragdowego cienia – ten na powiece wypadał nieco bladziej.  Utrzymywały się  przez wiele godzin i nie skupiały w załamaniu powieki.

Т12. kakaowy/ciepły beż/mleczna czekolada

Polecany dla osób o brązowych oczach i ciepłych odcieniach skóry. Wspaniale pasują do rudowłosych kobiet i tych, które mają kasztanowy odcień włosów. Szczególnie pięknie w tych cieniach prezentują się brązowe oczy o ciemnym żółtozielonym i orzechowym odcieniu.

 

TEST REDAKCJI

Testarką zostaje Edyta Szmid. Gratulujemy!

Recenzja: Cienie w sam raz do kobiecej torebki, bardzo trwałe i idealnie dopełniające się kolory. Przypadły mi one bardzo do gustu, głównie ze względu na dobrze skomponowane i ciekawe połączenia kolorów. Trzy cienie w jednym opakowaniu kakaowy / ciepły beż / mleczna czekolada. Idealnie się ze sobą łączą i dzięki nim można tworzyć różne kombinację makijażu. Posiada śliczne, podręczne, eleganckie pudełeczko, ozdobione na wierzchu logiem marki. W środku lustereczko, cienie i pędzelek. Cień nie ściera się i nie kruszy, utrzymuje się bardzo długo na powiece. Kolory są delikatne oraz stonowane, idealnie nadające się do codziennego i eleganckiego makijażu wieczorowego. Barwy są wyraziste i nie trzeba ich bardzo dużo nakładać, żeby uzyskać dobry efekt. Jeden z brązów służy mi również do podkreślania koloru brwi. Więc jak widać ma więcej zastosowań ;) Mi ta paleta jak najbardziej przypadła do gustu.

Serdecznie polecam!

Podsumowanie zalet:

- Gustowne, ładnie dobrane odcienie,

- Ciekawe zestawy odcieni,

- trzy cienie w jednym opakowaniu,

- odpowiednio dobrane lusterko

- ładne złote opakowanie

- poręczne pudełeczko

- świetnie trzyma się na oku w połączeniu z bazą pod cienie,

- z jednej paletki można stworzyć fantastyczny makijaż oka,

- zastępuje w pewnym sensie konturówkę do brwi.

Podsumowanie wad:

- brak.

 

Regulamin Konkursu

 

1. Organizatorem Konkursu jest SGK Footnet - właściciel Serwisu www.testkosmetykow.pl.

2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.

3. Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na wzięcie udziału w Konkursie. Każdy biorący udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że zobowiązuje się przestrzegać postanowień Regulaminu, a Uczestnik niepełnoletni potwierdza, że uzyskał zgodę, o której mowa w zdaniu poprzednim.

4. Konkurs trwa od 28 października do 7 listopada 2013.

 5. Zgłoszenie do konkursu polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

 6. Nie wymaga logowania. Należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego.

 7. Dwie osoby wygrywają produkt wskazany w punkcie 8.

 8. Nagrody 2x Potrójne cienie do powiek firmy LAMBRE. Jedna osoba może wygrać jeden produkt.

 9. Fundatorem nagród w konkursie jest firma LAMBRE.

 10. Zgłoszenia ocenia jury, które wyłoni Zwycięzcę. Decyzja jury jest ostateczna.

 11. Wyniki zostaną ogłoszone w dziale TESTY przy produkcie LAMBRE Satin Trio Eye Shadows do 9 listopada 2013.

 12. Wyniki będą zawierać wskazanie Zwycięzcy – Nazwę z zamieszczanych komentarzy na portalu lub Nick podany w zgłoszeniu.

 13. Zwycięzca zostanie również powiadomiony bezpośrednią wiadomością wysłaną do skrzynki e-mail.

14. Warunkiem otrzymania nagrody jest wskazanie przez Zwycięzcę, do 7 dni od zakończenia konkursu, adresu korespondencyjnego, na który będzie wysłana – przesyłką pocztową – Nagroda określona w punkcie 8. Adres należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 15. Jeśli Zwycięzca nie wskaże adresu korespondencyjnego, jury przyzna nagrodę kolejnemu uczestnikowi Konkursu, wybranemu spośród nadesłanych zgłoszeń. Nowemu Zwycięzcy zostanie wyznaczony nowy termin na spełnienie wymagania określonego w punkcie 14 niniejszego Regulaminu.

 16. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny lub inne produkty.

 17. Uczestnicy Konkursu oświadczają, że posiadają prawa autorskie do publikowanych przez siebie treści.

 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności konsekwencje nieprawidłowego zgłoszenia i za brak możliwości odbioru nagrody przez Zwycięzcę z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy konkursu.

19. Wszelkie zastrzeżenia i skargi, związane z konkursem, Uczestnik zobowiązany jest skierować na piśmie do Organizatora, za potwierdzeniem, w terminie 7 dni od daty zaistnienia okoliczności. Skargi nadane po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane, co nie wyklucza możliwości dochodzenia roszczeń w postępowaniu sądowym.

 20. Skargi rozpatrywać będzie Organizator w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania.

 21. Uczestnik konkursu przystępując do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby realizacji konkursu. Podanie nazwy i emaila jest dobrowolne, lecz konieczne do wzięcia udziału w konkursie.

 22. Administratorem danych jest Organizator, który przetwarza informacje dotyczące Uczestników - w celu realizacji konkursu zgodnie z niniejszym regulaminem, w tym wysyłki nagrody.

 23. Dane osobowe podlegają ochronie na podstawie Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, które ich dotyczą oraz prawo ich poprawiania zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.).

 

 

Share this product