6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

LAMBRE ULTRA HYALURONIC Serum wygładzające zmarszczki

LAMBRE ULTRA HYALURONIC Serum wygładzające zmarszczki

Ekskluzywne serum wygładzające to preparat w szczególności polecany dla skóry wymagającej intensywnego nawilżania, poprawy napięcia i elastyczności. Daje natychmiastowe uczucie jedwabistej skóry i optycznego wygładzenia.Stworzony na bazie zaawansowanych składników aktywnych dla każdego typu cery, w każdym wieku, z oznakami wysuszenia, ściągania i utraty jędrności.

Składniki aktywne:

  • SIGNAL-10 - rewolucja w kosmetyce, najmniejsza, najbardziej efektywna, najszybsza cząsteczka kwasu hialuronowego. Zapewnia głębokie nawilżenie i utrzymanie wody w skórze. Usprawnia syntezę kolagenu przez co sprawia, że skóra staje się jędrna i bardziej elastyczna. Pomaga również w procesie regeneracji cery.
  • Hyalurosmooth™ - roślinny odpowiednik kwasu hialuronowego, który ze względu na strukturę i biodostępność jest doskonałą dla niego alternatywą, zapewnia perfekcyjne wygładzenie zmarszczek i głębokie nawilżenie cery.Jest naturalnym, botanicznym polisacharydem otrzymywanym z nasion rosnącej w Indiach rośliny Cassia Angustifolia. Polisacharydy tworzą film ochronny na skórze, który silnie wiąże wodę oraz wypełnia zmarszczki.
  • Aquaxyl (kompleks cukrowy) -stanowi połączenie dwóch składników pochodzenia roślinnego (glukozy i ksylitolu) o silnych właściwościach higroskopijnych. Przywraca skórze nawilżenie, a także zapobiega utracie wody z naskórka oraz stymuluje naturalne czynniki nawilżające występujące w skórze, jak na przykład kwas hialuronowy. Dodatkowo wzmacnia barierę naskórkową poprzez stymulację syntezy lipidów oraz wygładza drobne zmarszczki wynikające z odwodnienia skóry.
  • Hyaluronic Filling Spheres - bioaktywny składnik, który posiada wyjątkowe właściwości natychmiastowego nawilżenia i redukcji zmarszczek. Dzięki swojej innowacyjnej budowie z łatwością przenika w głąb naskórka. Tam kwas hialuronowy powiększa swoją objętość, wypełniając zmarszczki od wewnątrz. Działanie przeciwzmarszczkowe widoczne jest już po godzinie!

15 ML/49,90 zł

TEST REDAKCJI

Produkt w trakcie testu.

Share this product