6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Konkurs Wygraj prezent dla Mamy!

Konkurs Wygraj prezent dla Mamy!

Weź udział w konkursie i wygraj Prezent dla Mamy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KONKURS ZAKOŃCZONY!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, w których tak pięknie piszecie o swoich Mamach. To bardzo cenne.
Już teraz składamy Waszym Mamom serdeczne życzenia zdrowia i szczęścia.
 
Niezmiernie trudno było wybrać jedynie 3 osoby, które wygrają,
niemniej musieliśmy zmierzyć się z takim wyzwaniem.
 
Nagrody trafią do dark_forest, kasia1k i Tinkerbell. Gratulujemy!
 
 
 

Be Younger Noble Health to naturalny suplement diety przeznaczony dla kobiet wchodzących w okres menopauzy. Receptura oparta została na sprawdzonych roślinnych substancjach, których budowa i struktura zbliżona jest do budowy żeńskich hormonów (estrogenów). Be Younger to połączenie witamin i składników aktywnych, których działanie ukierunkowane jest na łagodzenie dyskomfortu związanego ze zmniejszającym się poziomem hormonu żeńskiego - estrogenu. Zawarte w preparacie substancje aktywne pozwalają utrzymać komfort psychiczny kobietom w okresie menopauzy. Suplement Be Younger został stworzony z myślą o kobietach, aby ułatwić im przejście kolejnego etapu życia i pomóc w walce z przykrymi dolegliwościami jakie przychodzą w okresie przekwitania.

Collagen Noble Health jest źródłem łatwo przyswajalnych białek kolagenowych, które są budulcem proteinowej siatki napinającej skórę. Bioaktywny kolagen zawarty w tabletkach odbudowuje białko w komórkach całego organizmu. Pozwala spowalniać proces starzenia się skóry. Wpływa na jej strukturę, poprawia elastyczność i nawilżenie. Collagen zawiera także witaminę C, niezbędną dla formuły kolagenu i jego maksymalnej absorpcji. Witaminy C i E znajdujące się w suplemencie diety działają jako super antyoksydanty, wzmacniając odporność systemu immunologicznego i zwalczają wolne rodniki. Ekstrakt z winogron zawarty w tabletkach Collagen bogaty jest w OPC (oligomeryczne procyjanidyny - mają 50-krotnie wyższe stężenie od witaminy E i 18-krotnie wyższe od witaminy C). Collagen zawiera składniki odżywcze, korzystnie wpływające na skórę, włosy i paznokcie. Niweluje i zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych. Zapobiega pojawianiu się nowych zmarszczek. Zmniejsza cellulit. Pomaga zachować piękną cerę bez wyprysków. Poprawia i wyrównuje koloryt skóry (rozjaśnia przebarwienia). Zmniejsza pory i skutecznie napina delikatną skórę w okolicach oczu, szyi i podbródka. Wpływa na ujędrnienie całego ciała. Korzystnie wpływa na stawy.

Nagrody w konkursie ufundowała firma Noble Health. Więcej informacji o produktach znajdziesz na stronie www.porcjapiekna.pl

  

Odpowiedzi ocenia jury, które wyłoni 3. Zwycięzców, którzy otrzymają zestaw "Prezent dla Mamy".

Konkurs trwa od 9 maja do 19 maja 2013.

Regulamin Konkursu

1. Organizatorem Konkursu jest SGK Footnet - właściciel Serwisu www.testkosmetykow.pl.

2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.

3. Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na wzięcie udziału w Konkursie. Każdy biorący udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że zobowiązuje się przestrzegać postanowień Regulaminu, a Uczestnik niepełnoletni potwierdza, że uzyskał zgodę, o której mowa w zdaniu poprzednim.

4. Konkurs trwa od 9 maja do 19 maja 2013.

5. Zgłoszenie do konkursu polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

6. Nie wymaga logowania. Należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego.

7. Dwie osoby wygrywają produkty wskazane w punkcie 8.

8. Nagrody 3 zestawy: Prezent dla Mamy. Każdy zestaw zawiera: 1 x "Be Younger" i 1 x "Collagen" od firmy Noble Health. Jedna osoba może wygrać jeden zestaw.

9. Fundatorem nagród w konkursie jest firma Noble Health.

10. Zgłoszenia ocenia jury, które wyłoni Zwycięzców. Decyzja jury jest ostateczna.

11. Wyniki zostaną ogłoszone w zakładce „Konkursy” do 20 maja 2013.

12. Wyniki będą zawierać wskazanie Zwycięzcy – Nazwę lub Nick podany w zgłoszeniu.

13. Zwycięzca zostanie również powiadomiony bezpośrednią wiadomością wysłaną do skrzynki e-mail.

14. Warunkiem otrzymania nagrody jest wskazanie przez Zwycięzcę, do 7 dni od zakończenia konkursu, adresu korespondencyjnego, na który będzie wysłana – przesyłką pocztową – Nagroda określona w punkcie 8. Adres należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

15. Jeśli Zwycięzca nie wskaże adresu korespondencyjnego, jury przyzna nagrodę kolejnemu uczestnikowi Konkursu, wybranemu spośród nadesłanych zgłoszeń. Nowemu Zwycięzcy zostanie wyznaczony nowy termin na spełnienie wymagania określonego w punkcie 14 niniejszego Regulaminu.

16. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny lub inne produkty.

17. Uczestnicy Konkursu oświadczają, że posiadają prawa autorskie do publikowanych przez siebie treści.

18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności konsekwencje nieprawidłowego zgłoszenia i za brak możliwości odbioru nagrody przez Zwycięzcę z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy konkursu.

19. Wszelkie zastrzeżenia i skargi, związane z konkursem, Uczestnik zobowiązany jest skierować na piśmie do Organizatora, za potwierdzeniem, w terminie 7 dni od daty zaistnienia okoliczności. Skargi nadane po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane, co nie wyklucza możliwości dochodzenia roszczeń w postępowaniu sądowym.

20. Skargi rozpatrywać będzie Organizator w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania.

21. Uczestnik konkursu przystępując do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby realizacji konkursu. Podanie nicka i emaila jest dobrowolne, lecz konieczne do wzięcia udziału w konkursie.

22. Administratorem danych jest Organizator, który przetwarza informacje dotyczące Uczestników - w celu realizacji konkursu zgodnie z niniejszym regulaminem, w tym wysyłki nagrody.

23. Dane osobowe podlegają ochronie na podstawie Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, które ich dotyczą oraz prawo ich poprawiania zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.).

  • No video selected.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.