6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Jak szybko odmłodzić skórę bez skalpela?

Jak szybko odmłodzić skórę bez skalpela?

Za chwilę Sylwester i karnawał, wiele spotkań ze znajomymi, których często nie widziałyśmy "sto lat"! Jak olśnić ich swoim wyglądem i usłyszeć "ale pięknie wyglądasz"... Mamy szybką receptę.

Jeśli masz, ale chcesz zlikwidować… zwiotczały podbródek, zwisające powieki, worki pod oczami, zwiotczałe policzki, a nawet cellulit, możesz zastosować zabieg nieinwazyjny Laser Icon Max Deep IR.

Laser Max Deep IR poprawia jędrność i elastyczność skóry, odmładza jej wygląd bez konieczności zastosowania skalpela oraz okresu rekonwalescencji.

W porównaniu do lasera frakcyjnego Lux 1540™ działa jeszcze głębiej bo aż do 4 mm w głąb skóry. Ma na celu silne ujędrnianie skóry oraz walkę z cellulitem. Zaletą tej metody przy jej wysokiej skuteczności jest nieinwazyjność, co daje nam bezpieczeństwo i brak ryzyka infekcji.
To zabieg z serii lunchowych, bo nie ma śladów po nakłuciach i nie występują siniaczki. Po jego zakończeniu od razu możemy wrócić do naszych codziennych zajęć. Zabieg może być wykonywany na dowolnym obszarze skóry. Część efektu jest widoczna od razu po zabiegu (skrócenie włókien kolagenowych), pozostałe efekty narastają w czasie (pobudzenie fibroblastów do wydzielania kolagenu i elastyny oraz przebudowa skóry). Ważne jest to że możemy ujędrniać również takie okolice jak oczy, płatki uszu oraz inne drobne i trudnodostępne okolice.

Przeczytaj więcej o tym zabiegu i zobacz efekty działania TUTAJ.

  • No video selected.