6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

HYDRATIA fizjologiczne kremowe serum na noc

HYDRATIA fizjologiczne kremowe serum na noc
Opis na Zajawce

Wyjątkowo intensywnie nawilża skórę oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry

Codzienna pielęgnacja skóry suchej, skłonnej do odwodnienia, wrażliwej i alergicznej.

Subliskin™
Posiada właściwości ochronne przez inhibowanie elastazy ludzkiej. Zmniejsza kruchość skóry i stymuluje znacznie odbudowę bariery skórnej. Redukuje odwodnienie i zmarszczki oraz poprawia sprężystość i gęstość skóry. Stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, lamininy–5 i elastyny.
Hialuronian sodu
Substancje naturalnie obecna w naskórku oraz w skórze właściwej. Wiąże wodę w skórze i długotrwale zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wraz z Hydromanil® tworzy film ochronny, który stanowi zabezpieczenie przed utratą wody z komórek.
Hydrasalinol
Unikalna substancja, umożliwiającą dostarczanie mocznikado głębszych warstw skóry i zapobiegającą jego przeznaskórkowej utracie (TEUL).
Vegetal Ceramides
Bogate w NNKT identyczne z naturalnie obecnymi w skórze. Wbudowują się w cementy międzykomórkowy, wzmacniając szczelność i elastyczność warstwy rogowej naskórka. Zapewniają szybkie nawilżenie oraz ochronę przed odwodnieniem i przesuszeniem skóry.
Mocznik
Wiąże wodę w głębszych warstwach naskórka oraz reguluje proces jego rogowacenia.

Można stosować pod krem lub jako samodzielny preparat.

Wyjątkowo intensywnie nawilża skórę oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Wspomaga funkcje ochronne skóry i chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Poprawia sprężystość skóry. Wnika w głąb skóry i zabezpiecza przed utratą wody. Odżywia i wygładza skórę. Chroni przed utratą mocznika ze skóry. Stymuluje syntezę lamininy–5*
 
*laminia–5 – glikoproteina będąca składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej. Ma wpływ na rozwój tkanek i integralności skóry. Pełni ważną funkcję w oddziaływaniu komórek nabonka i śródblonka z innymi składnikami błony podstawnej oraz w ukierunkowaniu ruchu komórek.

50 ml

Share this product