6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

FLOSLEK Balsam do ciała ultraregenerujący Winter Care

FLOSLEK Balsam do ciała ultraregenerujący Winter Care
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Rodzaj skóry: wrażliwa, sucha, normalna.

Balsam łagodzi podrażnienia, intensywnie regeneruje przynosi ulgę przesuszonej skórze. Natychmiastowo redukuje uczucie szorstkości, napięcia i dyskomfortu skóry – już od pierwszego zastosowania.

150 ml/ cena: 14,99 zł

TEST REDAKCJI

Agnieszka: Floslek Laboratorium Winter care Balsam do ciała – Podczas „okresu grzewczego” moja skóra staje się sucha, łuszcząca i szczególnie po umyciu – napięta. W tym okresie zawsze stosuję balsamy nawilżająco-natłuszczające. Lubię, gdy balsam nie wsiąka w skórę jak w gąbkę, ale pozostawia delikatną warstwę. Taki jest balsam Winter care. Ważne jest dla mnie także to, że warstwa na skórze nie jest tłusta i lepiąca się, ale daje uczucie nawilżenia. Stosuję ten balsam od dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolona. Już od pierwszego użycia czuć ulgę. Skóra jest dobrze nawilżona, wygładzona. Stosuję go do całego ciała i do rąk. Polecam.

KasiaBo: WINTER CARE BALSAM DO CIAŁA FLOSLEK - skoncentrowana zimowa formuła bardzo szybko regeneruje skórę. Producent zapewnia, że już od 1 dnia i przyznaję, że tak rzeczywiście jest. Balsam o pojemności 150 ml niestety nie starcza na zbyt długo, ale tu nie liczy się ilość a jakość. I tak właśnie jest. Dzięki dosyć tłustej i ciężkiej konsystencji (w przypadku tego kosmetyku jest to dużą zaletą) balsam świetnie natłuszcza przesuszoną skórę i wygładza naskórek. Podczas noszenia jeansów skóra nóg staje się szorstka i nieprzyjemna. Wystarczy jedna aplikacja balsamu, żeby skóra została natłuszczona, nawilżona i wygładzona. Ulga dla skóry po nałożeniu jest ogromna i utrzymuje się nawet do kilku godzin. Zapach balsamu bardzo delikatny i nie natarczywy.Mam ten balsam stale przy sobie i kiedy nadarza się okazja smaruję nim przesuszone ręce, które natychmiast stają się delikatniejsze i gładsze.

Share this product