6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

DR IRENA ERIS Normamat

DR IRENA ERIS Normamat

NOWOŚĆ Krem - nektar nawilżająco-matujący. Rozwiązanie dla cery mieszanej.

Kobiety na całym świecie borykają się z problemem cery mieszanej, która jest jednym z najczęściej rozpoznawanych typów skóry u osób dorosłych. Charakteryzuje się zakłóconą równowagą hydro-lipidową, łączy w sobie cechy skóry tłustej i suchej.
W Polsce aż 30% kobiet w wieku 25-39 lat dostrzega u siebie problem cery mieszanej. Niemal 2/3 Polek między 25 a 40 rokiem życia twierdzi, że ma cerę mieszaną lub normalną*). Aktywne kobiety z wielkich miast, szczególnie te żyjące w dużym tempie, zauważają problem błyszczącej cery, o którą trudno dbać. Udowodniono, że obok wahań hormonalnych, stres jest jednym z czynników zaostrzających problemy z sebo-regulacją skóry. Tylko właściwa pielęgnacja jest w stanie rozwiązać ten problem.

Inteligentna pielęgnacja

NORMAMAT z technologią INTELLIGENT SEBO TECHNOLOGY to pierwsze rozwiązanie kosmetologiczne, które pozwala na właściwą pielęgnację cery normalnej i mieszanej, która miejscowo przetłuszcza się a miejscowo ma skłonność do przesuszania. Nowa seria NORMAMAT zapewnia przywrócenie równowagi hydro-lipidowej skóry dzięki 3 stopniowemu programowi pielęgnacyjnemu skierowanemu na oba obszary: tłuste i suche.

NORMAMAT to pierwsze rozwiązanie, które pozwala na inteligentną pielęgnację cery normalnej i mieszanej, która miejscowo przetłuszcza się i miejscowo ma skłonność do przesuszania, niezależnie od wieku.

Krem-nektar o lekkiej, nietłustej konsystencji, który szybko się wchłania pozostawiając skórę nawilżoną i delikatnie zmatowioną. Dzięki unikalnej kompozycji mikrosfer matujących oraz specjalnie wyselekcjonowanego naturalnego nektaru kwiatowego (Combretum farinosum), skóra staje się jedwabiście gładka i nawilżona. Zawartość składników fotonaprawczych i filtrów UV wspiera proces regeneracji i pomaga chronić przed uszkodzeniami powodowanymi przez promieniowanie słoneczne.

Krem stosować codziennie, nanieść na oczyszczoną skórę. Krem stanowi odpowiednią bazę pod makijaż.

Cena: 65,00 PLN/30 ml

TEST REDAKCJI

Anka: Jestem po 30.tce i mam skórę mieszaną. Jest ona dość trudna do pielęgnacji, ponieważ w obszarze T skóra jest prawie tłusta (już od połowy dnia - świeci się), natomiast policzki są często przesuszone. Od pewnego czasu stosowałam dwa różne kremy - do cery tłustej (na czoło i nos) i do cery suchej (na policzki). Tydzień temu otrzymałam do recenzji krem Dr Ireny Eris Normamat. Czytając opis producenta, zainteresowały mnie jego możliwości, aczkolwiek byłam przekonana, że z różnorodnością mojej skóry nie poradzi sobie. Zdziwiłam się po pierwszym użyciu. Krem aplikuje się bardzo wygodnie. Zapakowany w buteleczkę z pompką, idealnie porcjuje krem. W sam raz, na jedno użycie, ani za dużo, ani za mało. To ewenement, ponieważ zazwyczaj opakowania dozujące podają nadmiar kremu, co jest oczywistą stratą, ponieważ używa się go więcej niż to konieczne, nadmiar wcierając w dłonie. Tym razem jest inaczej, otrzymujemy idealną, jak dla mnie porcję. Krem od razu wygładza i nawilża skórę. Kremowa i nietłusta konsystencja szybko się wchłania. Skóra na koniec jest delikatnie zmatowiona, bez połysku. Nie pozostawia filmu na skórze, ale gdy mocniej dotkniemy skóry, czuć, że jest zabezpieczona kremem. Normamat dobrze sprawdza się pod makijaż. Ma SPF 20, więc do codziennej pielęgnacji, całkowicie wystarcza. Zaobserwowane rezultaty: skóra przez cały dzień, do wieczora jest zmatowiona, nie świeci się w obszarze T, na policzkach – gdzie mam raczej suchą skórę – nie ma uczucia ściągnięcia. Ogólnie polecam wszystkim dziewczynom borykającym się z trudną w pielęgnacji mieszaną skórą. To rzeczywiście przyjazny nam krem.

 

  • No video selected.