6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Clarena zwiększa sprzedaż w Japonii

Clarena zwiększa sprzedaż w Japonii

Wiadomości ze świata.

Japonia to kolejne po Kuwejcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Singapurze Państwo, gdzie Clarena zaznacza swoją obecność. Clarena jest jednym z największych polskich producentów kosmetyków profesjonalnych specjalizujących się w obsłudze gabinetów kosmetycznych. Dostarcza wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne, dermokosmetyki oraz specjalistyczny sprzęt zabiegowy. Oferta obejmuje również innowacyjne kosmetyki dla klientów indywidualnych, a także autorskie zabiegi pielęgnacyjne.

W kraju kwitnącej wiśni już teraz cieszą się popularnością produkty Spółki. Clarena aktywnie działa na rynku międzynarodowym. Kosmetyki opracowywane są przez ekspertów i tworzone na bazie najwyższej jakości komponentów. Klienci to doceniają i chętnie do nich wracają, dlatego też jesteśmy pewni, iż asortyment Spółki w Japonii będzie się systematycznie powiększał – mówi Patricia Popławska, prezes zarządu Clarena.

Obecnie produkty i urządzenia Spółki sprzedawane są już m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rumunii, Hiszpanii, Rosji, na Ukrainie, w Niemczech, Czechach, Norwegii, Belgii, Bułgarii, Portugalii, Holandii i na Białorusi. Clarena aktywnie działa na rynku międzynarodowym. Obecnie Spółka rozwija się dynamicznie a dzięki innowacyjnemu podejściu do kosmetologii wierzę, iż szybko dołączymy do wąskiego grona światowych liderów w branży – dodaje Popławska.

  • No video selected.