6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

BIODERMA Atoderm Intensive

BIODERMA Atoderm Intensive
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Kojący balsam emolientowy wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące ochronną barierę skóry i zapobiegające podrażnieniom.

Balsam emolientowy Atoderm Intensive jest przeznaczony zarówno do ciała, jak i do twarzy. Preparat trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów jest to możliwe dzięki zawartości kompleksu Lipigenium® wchodzącego w skład patentu Skin Barrier Therapy®. W skład patentu wchodzą również estry cukrowe odpowiedzialne za regulację saprofityczną skóry. Natychmiastowe nawilżenie zapewnia natomiast kompleks wazelinowo-glicerynowy.

Patent SKIN BARRIER THERAPY® biologicznie i trwale przywraca zdrową barierę skórną. Działa przeciwbakteryjnie i zapobiega tworzeniu się zmian zapalnych, co zapewnia Beta-sitosterol i glukonian cynku. PEA – biomimetyczny amid kwasu tłuszczowego działa przeciwświądowo i przeciwdziała nasileniu choroby. Witamina PP odbudowuje barierę hydrolipidową naskórka. Preparat przywraca skórze poczucie komfortu. Jest bardzo dobrze tolerowany, bez parabenów. Ma bezzapachową formułę i jest hipoalergiczny.

WSKAZANIA:

  • Skóra z atopowym zapaleniem
  • Skóra zrogowaciała, łuszcząca się i szorstka w dotyku
  • Przy stosowanym lub zakończonym leczeniu dermatologicznym
  • W połączeniu lub po terapii z kortykosterydami
  • Dla niemowląt, dzieci i dorosłych

Produkt dostępny jest w trzech pojemnościach:
75 ml – sugerowana cena 29,90 zł
200 ml – sugerowana cena 49,90 zł
500 ml – sugerowana cena 74,90 zł

Preparaty Bioderma dostępne są wyłącznie w aptekach.

TEST REDAKCJI

Paulina: BIODERMA Atoderm Intensive – Mam skórę atopową, a największą zmianę mam niestety na dłoni. W przypadku, gdy stan się nasila niestety musiałam używać kremu sterydowego. Balsamu Bioderma używam od trzech tygodni. Jest bez zapachowy. Konsystencję ma nie za ciężką, zatem łatwo się go wsmarowuje, dzięki czemu dobrze się wchłania. Dla mnie najważniejsze jest, że faktycznie pomaga w atakach świądu. Wygładza skórę i rzeczywiście, jak wskazuje producent, tworzy warstwę ochronną na skórze, o czym można się przekonać nakładając go na noc, rano czuć go na skórze. Opakowanie z dozownikiem pozwala na użcie dobrze wydozowanej ilości. Dermokosmetyk bardzo dobrej jakości. Bardzo polecam.

 

Share this product