Arrow
Arrow
Shadow
ArrowArrow
Slider

BIELENDA CC Magic Nails Utwardzająca odżywka z diamentem

BIELENDA CC Magic Nails Utwardzająca odżywka z diamentem
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Produkt widocznie poprawia wygląd i kondycję paznokci. Dzięki formule CC Correction & Care odzyskują one ładny i zdrowy koloryt. Systematyczne stosowanie CC Magic Nails zapewnia ochronę przed rozdwajaniem, pękaniem i łamliwością. Delikatny odcień odżywki nadaje paznokciom lśniącego efektu naturalnego różu. Odżywka długo utrzymuje się na płytce paznokciowej, przez co jest bardzo wydajna Produkt nie zawiera szkodliwego formaldehydu.

Zawartość diamentu tworzy ochronną powłokę dla uzyskania mocnych i bardziej elastycznych paznokci. Zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wzmacnia kruche, łamliwe i przesuszone paznokcie.

11 ml, cena: ok 11 zł

TEST REDAKCJI

KasiaBo: BIELENDA DIAMOND EXTREME multifunkcyjna, utwardzająca odżywka do paznokci z diamentem - zacznę od tego, że odżywka zapakowana jest w bardzo eleganckie, złote opakowanie. Sama buteleczka o pojemności 11 ml bardzo wygodna w używaniu. Dzięki szerokiemu pędzelkowi nakładanie kosmetyku jest bardzo łatwe i wygodne. Konsystencja dosyć rzadka, ale nie przeszkadza to w aplikacji a wręcz pozwala zrobić to precyzyjnie. Przy stosowaniu co ok. 5 dni odżywka wystarcza na bardzo długo. 

Producent wymienia aż 10 zalet odżywki tj. utwardzenie, odporność na uszkodzenia, zmniejszona podatność na pękanie, rozdwajanie i łamliwość, wzmocnienie, zwiększenie wytrzymałości lakieru, nadaje diamentowy połysk, wygładza, poprawia wygląd, łatwa aplikacja oraz szybkie wysychanie. Rzeczywiście odżywka spełnia wszystkie obietnice producenta. Efekt poprawy stanu paznokci można zauważyć już po pierwszej aplikacji. Płytka jest wygładzona i utwardzona. Po dłuższym stosowaniu paznokcie stają się twardsze i zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, nie rozdwajają się i wyglądają lepiej.  

Share this product