6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

ATOPIC-BALNEO OIL

ATOPIC-BALNEO OIL
Opis na Zajawce

delikatnie natłuszczający OLEJEK DO KĄPIELI dla niemowląt i dzieci

Codzienne kąpiele pielęgnacyjne niemowląt i dzieci, z problemem bardzo suchej skóry, która ma cechy atopowe i jest skłonna do podrażnień. Polecany także dla dorosłych.

Nie zawiera konserwantów. Nie zawiera parabenów. Nie zawiera mydła. Produkt nie pieni się.

Glycine Soja (Soybean) Oil, Parafinum Liquidum, Canola (Canola) Oil, Isohexadecane, PEG-40 Sorbitan Peroleate, PPG-15 Stearyl Ether, Polysorbate 80, BHA, BHT, Parfum

Stosować do każdej kąpieli lub do okresowych kuracji w zależności od stopnia przesuszenia naskórka. Olejek należy dodać do wanienki napełnionej wodą a następnie wymieszać do równomiernego rozprowadzenia. Uzyskanie delikatnie natłuszczającej kąpieli wymaga zastosowania 1-2 nakrętek olejku (10-20 ml) na wanienkę. Czas kąpieli w przypadku niemowląt nie powinien przekraczać kilku minut, w przypadku starszych dzieci 15 –20 min. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków myjących. Po kąpieli skórę należy delikatnie osuszyć ręcznikiem (nie wskazane jest pocieranie).

Preparat jest przeznaczony do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt od 1. miesiąca życia. Otrzymał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Testowany pod kontrolą pediatry-dermatologa na skórze suchej o cechach atopowych. Produkt stworzony przez naukowców Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

Specjalistyczna receptura olejku pozwala przygotować kąpiel, która zapewni odpowiednie natłuszczenie skóry oraz odbuduje jej naturalny, ochronny płaszcz hydrolipidowy. Specjalnie dobrany kompleks lipidowy zapobiega wypłukiwaniu naturalnych czynników utrzymujących wilgotność skóry, co przywraca właściwy poziom nawilżenia i utrzymuje go na dłużej. Olejek ma działanie łagodzące i przeciwzapalne, zmniejszające swędzenie, łuszczenie i przesuszenie skóry.

Oczyszczona i nawilżona skóra.

200 ml

Share this product