TOŁPA Urban garden 40+ krem pod oczy

TOŁPA Urban garden 40+ krem pod oczy

Linia Tołpa Urban Garden jest wsparciem dla skóry w mieście, gdzie zanieczyszczone środowisko, styl i tempo życia mogą być zagrożeniem dla jej dobrego wyglądu. Chroni przed smogiem, powietrzem złej jakości, spalinami, kurzem, klimatyzacja, suchym i ogrzewanym powietrzem.
Krem pod oczy naprawia uszkodzenia i spowalnia procesy starzenia. Ujędrnia i uelastycznia skórę wokół oczu. Wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Eliminuje cienie pod oczami, przywraca witalność i wypoczęte spojrzenie. Wzmacnia naturalna barierę ochronna skóry, poprawia jej kondycje i przywraca komfort.

10ml/cena: 23,99 pln

TEST REDAKCJI

Kasia: Krem pod oczy Tołpa Urban Garden 40+ wchodzi w skład linii do pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Wygodna tubka pomaga w precyzyjnym punktowym dozowaniu kremu. Zdradzę Wam mój trik. Tubka kremu jest aluminiowa, a więc chłodna. Doskonale działa na poranne opuchnięte oczy. Po prostu przykładam koniec tubki pod oczy, co świetnie budzi zaspanie oczy  i zmniejsza opuchliznę :).

Konsystencja. Podobnie jak krem na dzień, krem pod oczy jest odżywczy i kremowy. Dobrze się wchłania. Ma delikatny zapach, właściwie ledwo wyczuwalny. Krem ma za zadanie naprawić, spowolnić starzenie, nawilżyć, ujędrnić i uelastycznić skórę. Zauważyłam, że po nałożeniu kremu, moje kurze łapki są mniej widoczne. Zmniejszenie zmarszczek to zapewne efekt po dłuższym okresie stosowania, ale kompleks nawilżający zapewne działa szybciej. 

Kremik pierwsza klasa, polecam!

 

Share this product