Le'Maadr A h2O24 Łagodząca woda micelarna

Le'Maadr A h2O24 Łagodząca woda micelarna
Opis na Zajawce

Oczyścić skórę twarzy przy pomocy płatka bawełnianego. Można stosować po zabiegach kosmetycznych i odświeżać twarz w ciągu dnia, w razie potrzeby. Le'Maadr A h2o24 Łagodząca woda micelarna nie wymaga dodatkowo użycia wody, mleczka, toniku.

Specjalistyczna woda micelarna do demakijażu twarzy i oczu, zawierająca substancje nawilżające i łagodzące, m.in.: allantoinę, d-panthenol, aloes. Łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie zaczerwienienia i uczucie dyskomfortu. Skóra jest odpowiednio nawilżona, staje się gładka i elastyczna.  

łagodzi podrażnienia, zmywa makijaż

po pilingu, depilacji, zabiegach kosmetycznych

aktywne składniki nawilżają i trwale poprawiają witalność skóry 

Produkt dostępny tylko w aptece

Cena: 29 zł

Pojemność: 500 ml

NOWOŚĆ! Wakacyjna pojemność: 100ml/ cena: 5,99 PLN.

TEST REDAKCJI

Angelika: Mam duże doświadczenie w stosowaniu płynów micelarnych. Wypróbowałam praktycznie większość dostępnych na rynku. Zdecydowanie preferuję płyny micelarne z apteki. Nie mają zapachu i w większości przypadków charakteryzują się łagodnym działaniem. Le'Maadr A h2O24 wyróżnia się wśród płynów micelarnych. Jeśli lubisz stosować płyny micelarne, a w szczególności, jeśli masz skórę wrażliwą, jakość tego płynu odczujesz od pierwszego zastosowania. Płyn micelarny Le’Maadr jest bowiem niezwykle delikatny dla skóry. Nie ściąga jej, nie przesusza, sprawia, że skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odświeżona. Dobrze radzi sobie z ciężkim makijażem. Ja używam podkładów kryjących i nie mam kłopotów z demakijażem. Szybko, skutecznie i niezwykle delikatnie dla skóry. Płyn Le’Maadr jest bezzapachowy i bezbarwny, to dodatkowy atut dla wrażliwców. W jego składzie znajdziesz także substancje nawilżające i łagodzące, m.in.: allantoinę, d-panthenol, aloes. Polecam do codziennego stosowania.

Share this product